Новини Prom-nasos

Насос для буксиру, щоденного засушення

Насос для буксиру, щоденного засушення
Насос для морської води з механічними включеннями і залишками нафтопродуктів щоденного осушення. Наша пропозиція зупиняється на виборі якість, стійкість і простота використання. На буксирах і другом водному транспорті сущевствует компресора стисненого повітря, які можна використовувати для подачі повітря на мембранні пневмвтіческіе насоси, насоси щоденного осушення. Простота використання і надійність! Тривалий термін експлуатації! Безвідмовність !!!

Насос для поливу з приводом від валу відбору потужності для шлангобарабанної дощувальної машини

Насос для поливу з приводом від валу відбору потужності для шлангобарабанної дощувальної машини
Робоче положення елементів комплекту шлангобарабанної дощувальної машини передбачає: установку шасі, яку буксує трактор, з намотаним на барабан шлангом у гідранта напірного трубопроводу, який під'єднується до насоса розмотування шланга волочінням його трактором і укладання його по поливному ділянці в зоні дощування. установку візка-платформи з дощувателем в кінці зволожується зони поливу. з'єднання дощувача зі шлангом і під'єднання шланга до гідранту зрошувальної системи. подачу поливної води в водопідвідний шланг і включення дощувача в роботу (полив). у міру поливу шланг автоматично з певною швидкістю намотується на барабан, що приводиться в обертання від турбінного гідроприводу (під тиском води, що надходить від насоса на гідротурбіну або за допомогою окремого намотувального механізму з приводом від трактора. під зусиллям, що передається на шланг в процесі його намотування, візок з дощувальником переміщається в напрямку до гідранта, завдяки чому проводиться полив смуги сільськогосподарського угіддя шириною в 30÷90 метрів і довжиною до 300÷600 і більше метрів в залежності від моделі типорозміру шлангобарабанного комплекту дощувальної машини. Судячи з технології роботи на поливній ділянці, шлангобарабанний дощувальний пристрій, шлангобарабанний пристрій дощового поливу в різній мірі відноситься до дощувальних установок і дощувальних машина. За ознакою відсутності власного рушія для переміщення від одного поливного ділянки до іншого і необхідності використання окремого від пристрою самохідного механізму при установці дощувача в початкове робоче положення розглядається засіб дощування (дощового поливу) відноситься до дощувальних установок. А за ознакою наявності власного засобу для переміщення дощувача по поливній ділянці в процесі поливу дане дощувальний засіб може бути віднесено до дощувальних машин. До теперішнього часу розроблено значну кількість різноманітних вітчизняних та імпортованих конструкцій і типорозмірів шлангобарабанних дощувальних машин, частина з яких розглянута нижче. Зазначена обставина зумовлює можливість використання при подальшому викладі синоніматичного використання термінів:» шланговий дощувач«,» шлангобарабанний дощувач«,» шлангобарабанна установка «і (або)»шлангобарабанна дощувальна машина".

Насос мембранний для миючих гелеобразних засобів, рідкого мила, концентратів, рідких порошків.

Насос мембранний для миючих гелеобразних засобів, рідкого мила, концентратів, рідких порошків.
Мембранний насос для миючих засобів, гелю, рідкого мила можливість перекачувати в'язкі продукти з активними речовинами. Підходить для перекачування в'язких рідин і клею. Насос підходить для вивантаження і завантаження на транспорт, а також фасування в євро куб. Продуктивність сери DP 15 до 20 м3 на годину. Можливість використовувати в категорійніх приміщеннях.

Заміна торцевого ущільнення насоса FLOWSERVE WDXR

Заміна торцевого ущільнення насоса FLOWSERVE WDXR
Відцентровий насос FLOWSERVE серії WDX - горизонтальний, багатоступінчастий, з лопатковим дифузором. Насоси WDX мають модульну конструкцію з ідентичними ступенями. Різноманітність оптимальних характеристик і матеріалів дозволяють використовувати його в різноманітних цілях, таких як харчування котла або зворотний осмос. Модифікації даних насосів мають на увазі використання як сальникової набивки, так і торцевих ущільнень . Загальні рекомендації по використанню торцевого ущільнення в насосах FLOWSERVE WDX: Торцеві ущільнення не вимагають регулювання. Незначна первісна витік припиниться після підробітки ущільнення. Під час монтажної операції особливу увагу слід приділяти чистоті. Перед перекачуванням брудних рідин рекомендується обкатка торцевого ущільнення за допомогою чистої рідини для захисту пар тертя. Поточне обслуговування полягає в контролі герметичності. це необхідно для виявлення будь-невеликого витоку. Ніколи не запускайте механічне ущільнення всуху, навіть на короткий час!

Заміна торцевого ущільнення мотопомпи VARISCO J4-250

Заміна торцевого ущільнення мотопомпи VARISCO J4-250
Мотопомпа VARISCO 4 " EL J4-250 призначена для перекачування як чистої рідини, так і з вмістом твердих частинок. Висока опірність абразивним рідинам досягається в тому числі і завдяки якісному торцевому ущільненню . Механічні ущільнення використовуються із зовнішнім мастилом. Матеріали сальника (механічного ущільнення) можуть бути карбід кремнію по карбіду кремнію або з карбіду вольфраму. Також можемо запропонувати виконання обертової частини з графіту для перекачування нафтопродуктів. Тип гумових частин Viton або NBR. Також можливе обладнання насоса подвійним ущільненням або ущільненням-картриджем.

Матеріали для пар тертя з впровадженням eSic-Q7 замість карбіду вольфраму для насосів Lowara серій e-NSC і e-LNE / T

Матеріали для пар тертя з впровадженням eSic-Q7 замість карбіду вольфраму для насосів Lowara серій e-NSC і e-LNE / T
Для високотемпературних умов роботи існуючий RMG12 буде замінений новим eRMG12 з впровадженням eSic-Q7 замість карбіду вольфраму U3. В даному випадку торцеві ущільнення будуть також на 100% взаємозамінні, а опис насоса зміниться, щоб вказати новий матеріал. Це відноситься тільки до діаметрів 22, 28 і 38, в той час як для 48 і 70 кращим рішенням буде збалансоване торцеве ущільнення. Опис і артикули не змінюються, за винятком високотемпературного виконання з використанням торцевого ущільнення eRMG12. Артикули і опис не змінюються, за винятком високотемпературного виконання з торцевим ущільненням eRMG12. Ущільнення лицьова сторона: вуглець графітовий сурми просоченням (A), вугільний графіт смолою (B), карбід кремнію (Q1, eSiC-Q7) Сідло: карбід кремнію (Q1, eSic-Q7), карбід вольфраму (U3) Еластомер: NBR( P), EPDM( E), FKM(V), HNBR (X4) Металеві деталі: CrNiMo сталь (G), під назвою Hastelloy® (м)

Заміна торцевого ущільнення Lowara 15sv15f150t / D ELP 40/69 (1016LD541)

Заміна торцевого ущільнення Lowara 15sv15f150t / D ELP 40/69 (1016LD541)
Насос Lowara 15SV15F150T/D (серії e-SV 1-22) - вертикальний багатоступінчастий насос з двополюсним двигуном. Насоси даної серії широко використовуються для підвищення тиску в ряді промислових напрямків. Торцеве ущільнення насоса Lowara 15SV15F150T/D - Roten UNE5-16-X . Залежно від умов застосування можливі варіанти матеріалів KL01AD7 DICHTSET D16 BIL Q1BEGG+OR SV (торцеве ущільнення UNE5K-16-Q1BEGG-WRAS) KL01AD2 DICHTSET D16 BIL Q1BVGG+OR SV (торцеве ущільнення UNE5K-16-Q1BVGG) KL01AD9 KIT TEN D16 BIL Q1CTGG+OR SV # (торцеве ущільнення UNE5KCA-16-TRCL-Q1CTGG) KL01AD3 KIT TEN D16 BIL Q1Q1EGG+OR SV# (торцеве ущільнення UNE5K-16-Q1Q1EGG ) KL01AEA KIT TEN D16 BIL Q1Q1TGG+OR SV# (торцеве ущільнення UNE5KCA-16-TRCL Q1Q1TGG) KL01AD4 DICHTSET D16 BIL Q1Q1VGG+OR SV (торцеве ущільнення UNE5K-16-Q1Q1VGG) Расшифровка материалів: Q1: Карбід кремнію B : вугілля, просочене смолою C : вугілля, просочене спеціальною смолою E : етилен-пропіленовий каучук V : Фторкаучук T : Політетрафторетилен G : Сталь AISI 316

Ремонт торцевих ущільнень

Ремонт торцевих ущільнень
Виготовлення пар тертя до торцевих ущільнень типу тандем, ущільнень насосів.

Ремонт насоса ALLWEILER NTT 32-160 U5 AW4

Ремонт насоса ALLWEILER NTT 32-160 U5 AW4
Насоси ALLWEILER-це перш за все надійність і якість! Але яким би не був правильним механізм - є деталі, які потрібно з часом замінити або реставрувати. Зазвичай під заміну потрапляють підшипники кочення, манжети і торцеві ущільнення . Заміна підшипників обов'язкова при напрацюванні певного ресурсу годин, не залежно від їх стану. Завод виробник описує регламентні роботи для сервісного та гарантійного обслуговування. Якщо насоси працюють в підвищених температурних режимах, як насоси гарячого масла і з підвищеними навантаженнями, то термін експлуатаційного ресурсу підшипників скорочують, що б не привести виходу їх ладу торцеве ущільнення і вироблення на валу насоса і корпусі.

Заміна торцевого ущільнення насоса EBARA 3M

Торцеве ущільнення насосів EBARA - тип ущільнення і марка насоса.Випадки зносу пар тертя при відсутності захисту від сухого ходу насосів EBARA Що якщо продовжити роботу з протікає торцеве ущільнення насоса: втрати продукту під впливом води в електродвигун вихід з ладу підшипників Що потрібно перевіряти при заміні ущільнення насоса EBARA - підшипники. Биття вала насоса- електродвигуна виведе з ладу ущільнення.