Новини Prom-nasos

Ремонт заміна торцевого ущільнення насос CDLF 8-200, деараторной води котла ДКВР 6,3

Ремонт заміна торцевого ущільнення насос CDLF 8-200, деараторной води котла ДКВР 6,3
Причини зносу пар тертя торцевого ущільнення живильного насоса котла ДКВР. У результаті експлуатації насоса підвищення тиску парового котла, живильного насоса, який працює на подачі деаераторної води без байпаса, для видалення повітря з камери установки торцевого ущільнення. Причини: при подачі води з деаератора температурою від 105 С, на всас насосу відбувається розрідження, що призводить до скипання і утворення мікробульбашок пари, які за конструктивними особливостями вертикальних відцентрових насосів потрапляють у верхню камеру, де і встановлено торцеве ущільнення. У результаті таких короткочасних режимів роботи , відбувається робота торцевого ущільнення в режимі "сухого ходу" та підтирання, зношення пар тертя ущільнення. Ми надаємо для наших клієнтів сервісну та гарантійну підтримку, післягарантійне обслуговування і поставку запасних частин до насосів протягом усього терміну експлуатації.

Ремонт насоса ALLWEILER AG NTT для термомасла 350 С

Ремонт насоса ALLWEILER AG NTT для термомасла 350 С
Насос для перегрітого масла для термокотлов, розігріву бітуму, насос гарячого масла ALLWEILER Наша компанія пропонує торцеві ущільнення до насосів ALLWEILER Заміна підшипників насоса ALLWEILER AG NTT Заміна торцевого ущільнення насоса ALLWEILER Збірка насоса Наша компанія виконує якісний ремонт насосів і продаж нового обладнання з продовженої гарантією до 24 місяців. +38 095 6563757 +38 067 3607101 +38 0362 62-20-33

Поділ фуза соняшникової та ріпакової олії на декантер HAUS .

Поділ фуза соняшникової та ріпакової олії на декантер HAUS .
Компанія БТС Інжиніринг пропонує декантерні центрифуги для переробки соняшникової та ріпакової фуз , який має в складі 25% сухих речовин – є осадом, який утворюється в процесі виробництва рослинної олії. Основою не жирового комплексу соняшникової фузи є фосфоліпіди, білкові і слизові речовини вихідного масла. Соняшниковий фуз має високу поживну та енергетичну цінність, його переробляють при температурі 30 70 С Пропонуємо розділити одержуваний в ході виробництва фуз, щоб отримати зневоднений кек, корм і фільтрат з мінімальним вмістом зважених речовин для подальшого очищення. Якість фільтрату після центрифуги на підставі вищевказаних вхідних параметрів: Вміст твердих речовин у фільтраті (відокремленому маслі) на виході 0,5-0, 3% СВ Фуз соняшниковий або ріпаковий – це вторинний продукт, який з'являється при виготовленні нерафінованої соняшникової або ріпакової олії. Його часто використовують на хімічних і комбікормових заводах. З фуза виділяють жири, які застосовуються при виробництві оліфи. Продукт багатий жирами і білками. Тому він входить до складу кормів, які щодня складають раціон тварин і птахів. Ця добавка позитивно впливає на відтворювальну функцію, зміцнює імунну систему, покращує ріст і якість

Упарювання барди DDGS на вакуум випарній установці, продуктивністю упареною вологи 12600 кг на годину (спиртових заводів 6000 дал на добу)

Упарювання барди DDGS на вакуум випарній установці, продуктивністю упареною вологи 12600 кг на годину (спиртових заводів 6000 дал на добу)
Пропозиція Вхід фільтрату барди після декантера 14000 кг при 3,5% сухих речовин. Продуктивність по упареною вологи 12600 кг / год Концентрат: 1400 кг / год при 35% СВ Споживання пара 3458 кг / год при 6 бар Споживання оборотної води 250 м3 на годину Загальна електрична потужність обладнання 118 кВт Розміри майданчика 13 м × 5 м х 16 м Після упарювання барди конденсат обробляють і відправляють в технологію, а концентрат після випарної установки на сушку.

Насос для буксиру, щоденного засушення

Насос для буксиру, щоденного засушення
Насос для морської води з механічними включеннями і залишками нафтопродуктів щоденного осушення. Наша пропозиція зупиняється на виборі якість, стійкість і простота використання. На буксирах і другом водному транспорті сущевствует компресора стисненого повітря, які можна використовувати для подачі повітря на мембранні пневмвтіческіе насоси, насоси щоденного осушення. Простота використання і надійність! Тривалий термін експлуатації! Безвідмовність !!!

Насос для поливу з приводом від валу відбору потужності для шлангобарабанної дощувальної машини

Насос для поливу з приводом від валу відбору потужності для шлангобарабанної дощувальної машини
Робоче положення елементів комплекту шлангобарабанної дощувальної машини передбачає: установку шасі, яку буксує трактор, з намотаним на барабан шлангом у гідранта напірного трубопроводу, який під'єднується до насоса розмотування шланга волочінням його трактором і укладання його по поливному ділянці в зоні дощування. установку візка-платформи з дощувателем в кінці зволожується зони поливу. з'єднання дощувача зі шлангом і під'єднання шланга до гідранту зрошувальної системи. подачу поливної води в водопідвідний шланг і включення дощувача в роботу (полив). у міру поливу шланг автоматично з певною швидкістю намотується на барабан, що приводиться в обертання від турбінного гідроприводу (під тиском води, що надходить від насоса на гідротурбіну або за допомогою окремого намотувального механізму з приводом від трактора. під зусиллям, що передається на шланг в процесі його намотування, візок з дощувальником переміщається в напрямку до гідранта, завдяки чому проводиться полив смуги сільськогосподарського угіддя шириною в 30÷90 метрів і довжиною до 300÷600 і більше метрів в залежності від моделі типорозміру шлангобарабанного комплекту дощувальної машини. Судячи з технології роботи на поливній ділянці, шлангобарабанний дощувальний пристрій, шлангобарабанний пристрій дощового поливу в різній мірі відноситься до дощувальних установок і дощувальних машина. За ознакою відсутності власного рушія для переміщення від одного поливного ділянки до іншого і необхідності використання окремого від пристрою самохідного механізму при установці дощувача в початкове робоче положення розглядається засіб дощування (дощового поливу) відноситься до дощувальних установок. А за ознакою наявності власного засобу для переміщення дощувача по поливній ділянці в процесі поливу дане дощувальний засіб може бути віднесено до дощувальних машин. До теперішнього часу розроблено значну кількість різноманітних вітчизняних та імпортованих конструкцій і типорозмірів шлангобарабанних дощувальних машин, частина з яких розглянута нижче. Зазначена обставина зумовлює можливість використання при подальшому викладі синоніматичного використання термінів:» шланговий дощувач«,» шлангобарабанний дощувач«,» шлангобарабанна установка «і (або)»шлангобарабанна дощувальна машина".

Насос мембранний для миючих гелеобразних засобів, рідкого мила, концентратів, рідких порошків.

Насос мембранний для миючих гелеобразних засобів, рідкого мила, концентратів, рідких порошків.
Мембранний насос для миючих засобів, гелю, рідкого мила можливість перекачувати в'язкі продукти з активними речовинами. Підходить для перекачування в'язких рідин і клею. Насос підходить для вивантаження і завантаження на транспорт, а також фасування в євро куб. Продуктивність сери DP 15 до 20 м3 на годину. Можливість використовувати в категорійніх приміщеннях.

Заміна торцевого ущільнення насоса FLOWSERVE WDXR

Заміна торцевого ущільнення насоса FLOWSERVE WDXR
Відцентровий насос FLOWSERVE серії WDX - горизонтальний, багатоступінчастий, з лопатковим дифузором. Насоси WDX мають модульну конструкцію з ідентичними ступенями. Різноманітність оптимальних характеристик і матеріалів дозволяють використовувати його в різноманітних цілях, таких як харчування котла або зворотний осмос. Модифікації даних насосів мають на увазі використання як сальникової набивки, так і торцевих ущільнень . Загальні рекомендації по використанню торцевого ущільнення в насосах FLOWSERVE WDX: Торцеві ущільнення не вимагають регулювання. Незначна первісна витік припиниться після підробітки ущільнення. Під час монтажної операції особливу увагу слід приділяти чистоті. Перед перекачуванням брудних рідин рекомендується обкатка торцевого ущільнення за допомогою чистої рідини для захисту пар тертя. Поточне обслуговування полягає в контролі герметичності. це необхідно для виявлення будь-невеликого витоку. Ніколи не запускайте механічне ущільнення всуху, навіть на короткий час!

Заміна торцевого ущільнення мотопомпи VARISCO J4-250

Заміна торцевого ущільнення мотопомпи VARISCO J4-250
Мотопомпа VARISCO 4 " EL J4-250 призначена для перекачування як чистої рідини, так і з вмістом твердих частинок. Висока опірність абразивним рідинам досягається в тому числі і завдяки якісному торцевому ущільненню . Механічні ущільнення використовуються із зовнішнім мастилом. Матеріали сальника (механічного ущільнення) можуть бути карбід кремнію по карбіду кремнію або з карбіду вольфраму. Також можемо запропонувати виконання обертової частини з графіту для перекачування нафтопродуктів. Тип гумових частин Viton або NBR. Також можливе обладнання насоса подвійним ущільненням або ущільненням-картриджем.

Матеріали для пар тертя з впровадженням eSic-Q7 замість карбіду вольфраму для насосів Lowara серій e-NSC і e-LNE / T

Матеріали для пар тертя з впровадженням eSic-Q7 замість карбіду вольфраму для насосів Lowara серій e-NSC і e-LNE / T
Для високотемпературних умов роботи існуючий RMG12 буде замінений новим eRMG12 з впровадженням eSic-Q7 замість карбіду вольфраму U3. В даному випадку торцеві ущільнення будуть також на 100% взаємозамінні, а опис насоса зміниться, щоб вказати новий матеріал. Це відноситься тільки до діаметрів 22, 28 і 38, в той час як для 48 і 70 кращим рішенням буде збалансоване торцеве ущільнення. Опис і артикули не змінюються, за винятком високотемпературного виконання з використанням торцевого ущільнення eRMG12. Артикули і опис не змінюються, за винятком високотемпературного виконання з торцевим ущільненням eRMG12. Ущільнення лицьова сторона: вуглець графітовий сурми просоченням (A), вугільний графіт смолою (B), карбід кремнію (Q1, eSiC-Q7) Сідло: карбід кремнію (Q1, eSic-Q7), карбід вольфраму (U3) Еластомер: NBR( P), EPDM( E), FKM(V), HNBR (X4) Металеві деталі: CrNiMo сталь (G), під назвою Hastelloy® (м)