Товари DEBEM

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
У наявності
Артикул: IB15-P-NTTPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
31 215 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: F-85-S-35-three-316
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 850 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
38 559 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: F-12-S-35-mono-316
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
46 697 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FR-1000-12-PP-three
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,095 |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
40 328 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FR-1000-12-PP-mono
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,095 |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
43 184 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: J-18-S-170 -mono
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 800 |
77 800 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RVF-1000-30-three
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,36 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
51 685 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RV-0850-20-mono
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 850 |
42 844 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RVF-1200-20-mono
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
57 465 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RV-15S-90-20-three
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 500 |
61 886 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RV-12S-35-20-mono
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
57 805 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RVFCC-15S-90-4-12V
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,2 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 12 V |
| Довжина, мм | 1 500 |
88 068 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DMXXAN000885ACE
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | кераміка |
| Серія насоса | DM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | DМ 15; DМ 30 |
1 197 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM10GIR00857AFC
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Серія насоса | DM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | DМ 10 |
11 799 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: LINGNOC06025XA2
| Виробник | DEBEM |
| Тип запчастини | Клавіша |
| Позиція на схемі розбору | 32 |
| Кількість в насосі | 1 |
| Серія насоса | IM |
281 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: VEXXGH000535APP
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Серія насоса | IM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | IM |
2 497 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: XXXXCAR00235AFCAL
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Серія насоса | IM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | IM 150, IM 155, IM 160, IM 180 |
2 315 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: VEXXBC100577APPTF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Серія насоса | IM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | IM 150, IM 160 |
6 763 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: V095TI0H0500APP
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Серія насоса | IM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | IM |
4 745 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MIDGVA100255ARY
| Виробник | DEBEM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MIDGETBOX |
1 561 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: XXXXSFC02222XA4
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 50, BOXER 80 |
1 561 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: XXXXSFC01746XDT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | EPDM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MICROBOXER, MINIBOXER |
786 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CNXXCP000625APP
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Тип запчастини | корпус |
| Позиція на схемі розбору | 1 |
| Кількість в насосі | 1 |
2 029 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ROST50C06012XA2
| Виробник | DEBEM |
| Тип запчастини | Шайба |
| Позиція на схемі розбору | 25 |
| Кількість в насосі | 10 |
| Серія насоса | MB |
26 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MOEL90C20055XXXX
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AL |
| Тип запчастини | Мотор |
| Позиція на схемі розбору | 34 |
| Кількість в насосі | 1 |
18 105 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TERTTL000553AVT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | VITON |
| Тип запчастини | Манжетне ущільненя |
| Позиція на схемі розбору | 8 |
| Кількість в насосі | 1 |
2 966 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TERTTS100334ADT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | EPDM |
| Тип запчастини | сильфонне ущільнення |
| Позиція на схемі розбору | 8 |
| Кількість в насосі | 1 |
18 729 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MINISD000009APP
| Виробник | DEBEM |
| Країна походження | Італія |
442 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B081GA000644AFC
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 81 |
937 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B050SD000676AA2
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 50 |
4 059 грн.


























































































































































