Каталог товарів

- Головна
- Інжинірингові послуги та обладнанняВакуум-випарні апаратиДекантерні центрифуги, сепараториДробарки для подрібнення злакових культур в процесі приговування кормів, борошна, виготовлення етанолуКонтрольно-вимірювальні прилади, датчики, витратоміри для автомітизації виробництваПроектування, будівництво спиртзаводу, БРУСпіральний, кожухотрубний теплообмінникСушарки промисловіТвердопаливні котлиФерменти, дріжджі спиртові, антисептики для виробництва спиртуЕнергетичний аудитПарові промислові котли
- Контрольно-вимірювальні прилади, датчики, витратоміри для автомітизації виробництва
- Витратомір (ротаметр) з нержавіючої сталі DN20/1-10атм (соєва олія густиною 985 кг/м3), 0,25-2,5 м3/год
Витратомір (ротаметр) з нержавіючої сталі DN20/1-10атм (соєва олія густиною 985 кг/м3), 0,25-2,5 м3/год
Огляд

Витратомір зі змінною площею з металевою вимірювальною трубкою серії LZ має характеристики простої конструкції, надійної роботи, широко використовуваної високої точності. Зручна установка. У порівнянні з витратоміром зі скляною трубкою, ця серія має характеристики стійкості до високого тиску, високої температури, безпеки, очного зчитування тощо. Він може бути придатним для вимірювання непрозорого середовища та корозійного середовища. Трубка і фланець виготовлені з нержавіючої сталі (1Cr19n9Ti або 316L). Отвір, поплавок стандартно виготовлені з нержавіючої сталі, а отвір, поплавок і футеровка трубки антикорозійної серії - з антикорозійного матеріалу PTEF (тефлон).
Витратомір серії LZ з металевою вимірювальною трубкою - це витратомір зі змінною площею. Коли рідина тече вгору по металевій трубці, поплавок рухається вгору до певного положення, де сила підйому та сила тяжіння досягають рівноваги, на даний момент площа циркуляції між поплавком та отвором (або конусною трубкою) залишається фіксованою. Площа циркуляції пропорційна висоті поплавця, тобто висота поплавця представляє об'єм потоку. Коли поплавок рухається вгору і вниз, він передає своє положення на індикатор зовні у вигляді магнітного з'єднання, таким чином змушуючи голку індикатора рухатися слідом за рухом поплавця, і за допомогою кулачкової стрілки показувати значення потоку І на індикаторі.
Характеристики
Діапазон витрати | 0,25...2,5 m3/h |
Тип витратоміра | ротаметр |
Умовний прохід, DN | 20 |
Виробник | BTS Engineering |
Вибухобезпека | ні |
Тип з'єднання | фланцеве |
Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
Країна походження | Китай |
Логістичні дані: |
Товари з цієї категорії
6ES7954-8LE04-0AA0
Тільки під замовлення
1051877
Тільки під замовлення