Товари Veneroni

Сучасна технологія, максимальна ефективність, перевірена якість: з 1957 року Veneroni Srl є еталоном у секторі насосів для підйому води для зрошення, меліорації, аквакультури та очищення стічних вод. Постійно розширюючись та розвиваючись, Veneroni Srl, завдяки досвіду та ноу-хау свого спеціалізованого персоналу, може з пристрастю та компетентністю підтримувати замовника протягом всього процесу проектування та виробництва насосів.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
- Насоси за типом рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
VENERONI - промислові насоси для поливу, іригації, міксери для лагун
- Змішувальні насоси від ВВП MLC
- Tракторні гвинтові насоси ETR з гідравлічним обертанням
- Вертикальні насоси LVT від ВВП
- Вертикальні насоси LVTM від ВВП з міксером
- Насоси ATS від ВВП з гідравлічним обертанням і тел
- Насоси LKE для сухої установки
- Насоси високого тиску LKT від ВВП
- Осьові пропелерні насоси E, S
- Занурювальні насоси з гідроприводом LSI
- Електричні занурювальні насоси LSE
- Напівпогружні вертикальні насоси LVE
- Напівзанурювальні вертикальні насоси LVEM зі змішу
- Відцентрові насоси ABN з рамою
- Відцентрові насоси ATN від ВВП з ручним обертанням
- Відцентрові насоси ATR від ВВП з гідравлічним обер
-
VENERONI - промислові насоси для поливу, іригації, міксери для лагун
Тільки під замовлення
Артикул: 1027250
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 700 |
| Потужність на валу, к.с. | 40,7-81,6 |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 700 |
| Частота обертання ВВП (BOM), об.хв | 540 |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027258
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 700 |
| Потужність на валу, к.с. | 40,7-81,6 |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 700 |
| Частота обертання ВВП (BOM), об.хв | 540 |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027266
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 900 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6.2 |
| Діаметр вихідного патрубка | 250 mm |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 6.2 |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027274
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 1620 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.6 |
| Діаметр вихідного патрубка | 350 mm |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 7.6 |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027282
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 900 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6.2 |
| Діаметр вихідного патрубка | 250 mm |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 6.2 |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027290
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 1620 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.6 |
| Діаметр вихідного патрубка | 350 mm |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 7.6 |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027298
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 1620 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.6 |
| Діаметр вихідного патрубка | 350 mm |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 7.6 |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1026951
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 9000 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 32 |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 9000 |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1026955
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 684 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 43 |
| Матеріал | чавун |
| Діаметр вихідного патрубка | 200 mm |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1026963
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 252 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1026971
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 306 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 18,5 |
| Матеріал | чавун |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1026979
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 306 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | чавун |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1026987
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 306 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | чавун |
35 грн.
Veneroni ATN 40/540, 3m, 1800 m3/h насос від ВВП з ручним обертанням для відкачування паводкових вод
Тільки під замовлення
Артикул: 1027029
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 1800 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.4 |
| Діаметр вихідного патрубка | 400 mm |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 8.4 |
35 грн.
Veneroni ATS 40/540, 3,5m, 1800 m3/h насос від ВВП з гідравлічним обертанням і телескопічною трубкою
Тільки під замовлення
Артикул: 1027037
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 1800 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.4 |
| Діаметр вихідного патрубка | 400 mm |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 8.4 |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1026996
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 700 |
| Потужність на валу, к.с. | 40,7-81,6 |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 700 |
| Частота обертання ВВП (BOM), об.хв | 540 |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027009
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 250 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 250 |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027017
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 300 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 300 |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027025
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 350 |
| Потужність, кВт | 18,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 350 |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027113
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 360 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 23 |
| Матеріал | чавун |
| Діаметр вихідного патрубка | 120 mm |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027121
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 522 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 31 |
| Матеріал | чавун |
| Діаметр вихідного патрубка | 150 mm |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027129
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 684 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 43 |
| Матеріал | чавун |
| Діаметр вихідного патрубка | 200 mm |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027137
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 360 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 23 |
| Матеріал | чавун |
| Діаметр вихідного патрубка | 120 mm |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027145
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 360 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 23 |
| Матеріал | чавун |
| Діаметр вихідного патрубка | 120 mm |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027153
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 90 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 9 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | чавун |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027161
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 144 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | чавун |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027169
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 198 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 11 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | чавун |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027177
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 252 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027185
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 306 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | чавун |
35 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1027193
| Виробник | Veneroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 306 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 19 |
| Потужність, кВт | 18,5 |
| Матеріал | чавун |
35 грн.


























































































































































