Товари Wetron

Продукція TM Wetron призначена для споживачів, які цінують низьку вартість продукції при збереженні якості.
Асортимент включає поверхневі, каналізаційні та циркуляційні насоси, які можна використовувати для вирішення різноманітних проблем, пов’язаних з водопостачанням, каналізацією та опаленням житлових будинків.
Серед широкого асортименту виробів, що випускаються, варто звернути увагу на новий вид товару, який, безсумнівно, стане одним з найбільш затребуваних виробів пристроїв.
Насоси Wetron розроблені з урахуванням найсучасніших вимог, забезпечуючи користувачам найкращі показники при використанні продукції цієї марки.
Насоси Ветрон - одна із складових складних професійно виготовлених систем.
У наявності
Артикул: 776010
| Виробник | Wetron |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
2 966 грн.
У наявності
Артикул: 773363
| Виробник | Wetron |
| Потужність, кВт | 1,8 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
| Частота обертання, об/хв | 2 920 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
4 059 грн.
У наявності
Артикул: 775025
| Виробник | Wetron |
| Продуктивність, м.куб / год | 33.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
5 820 грн.
У наявності
Артикул: 774212
| Виробник | Wetron |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 4 |
| Потужність, кВт | 75 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
1 385 грн.
У наявності
Артикул: 774232
| Виробник | Wetron |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6 |
| Потужність, кВт | 0,1 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
1 561 грн.
У наявності
Артикул: 774312
| Виробник | Wetron |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 4 |
| Потужність, кВт | 0,075 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
1 385 грн.
У наявності
Артикул: 774332
| Виробник | Wetron |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6 |
| Потужність, кВт | 0,1 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
1 561 грн.
У наявності
Артикул: 779730
| Виробник | Wetron |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Температура (max), С | 60 |
147 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 774532
| Виробник | Wetron |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6 |
| Потужність, кВт | 0,1 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
2 165 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 773401
| Виробник | Wetron |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
4 049 грн.






































































































































