Каталог товарів
- Головна
- Насоси промислові
- Насоси за типомБочкові насоси Вакуумні насосиВертикальні напівзаглибні насосиГвинтові насосиВихрові насосиГерметичні насосиДиспергатор-емульгатор, гомогенізаторДозуючі насосиІмпелерні насосиКаналізаційні станціїКонсольні насосиКулачкові насосиМембранні насосиМембранні погружні пневматичні насосиБагатоступінчасті насосиМоноблочні насоси із чавунуМотопомпиМоторні мембранні насосиНасос Ex ATEXНасос з приводом від ВВПНасоси двостороннього входуНасоси конструкції «Інлайн»Насоси з мокрим роторомОсьові пропеллерні насосиПеристальтичні насосиПластинчато-роторні насосиПлунжерні насосиНапівзанурені фекальні, дренажні насосиЗанурювальні дренажно-фекальні насосиПогружні шламові насосиПоршневі насосиРоликові насоси Самовсмоктуючі насосиСанітарні, гігієнічні насосиСвердловинні насосиСоленоїдний насос дозаторСтанції водопостачання і пожежогасінняХімічні насоси з магнітною муфтоюВідцентрові насосиШестеренні насосиІндустріальні шлангові перистальтичні насоси
- Консольні насоси
- Насос відцентровий Pedrollo HF 30B
Насос відцентровий Pedrollo HF 30B
З цим товаром також купують
1042539
Тільки під замовлення
1042541
Тільки під замовлення
Огляд

Відцентрові електронасоси Pedrollo серії HF рекомендуються для перекачування води або хімічно неагресивних рідин. Насоси серії HF можуть експлуатуватися режимі тривалих і високих навантажень, що дозволяють застосовувати їх для самопливного зрошення і дощування, для відбору води з озер, річок, колодязів, а також в самих різних галузях промисловості, коли необхідно досягнення високих показників подачі при середній і низькій величині напору. Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або ж в місцях, захищених від атмосферного впливу.
Характеристики
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 120 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 4" |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Вибухобезпека | ні |
| Номінальний тиск, МПа | 1 |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 120 |
| Температура (max), С | 100 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 18 |
| Матеріал проточної частини | чавун |
| Серія насоса | HF |
| Країна походження | Італія |
| Тип насосу | консольний |
| Тип приводу | електричний |
| Тип установки | горизонтальний |
| Застосування | води, градирні, крижаної води, оборотного водопостачання, опалення, підвищення тиску, поливу, сушильної камери, сушки, циркуляції |
| Логістичні дані: |
Категорії:Консольні насосиВідцентрові насоси





























































































































































