Каталог товарів
- Головна
- Насоси промислові
- Насоси за типомБочкові насоси Вакуумні насосиВертикальні напівзаглибні насосиГвинтові насосиВихрові насосиГерметичні насосиДиспергатор-емульгатор, гомогенізаторДозуючі насосиІмпелерні насосиКаналізаційні станціїКонсольні насосиКулачкові насосиМембранні насосиМембранні погружні пневматичні насосиБагатоступінчасті насосиМоноблочні насоси із чавунуМотопомпиМоторні мембранні насосиНасос Ex ATEXНасос з приводом від ВВПНасоси двостороннього входуНасоси конструкції «Інлайн»Насоси з мокрим роторомОсьові пропеллерні насосиПеристальтичні насосиПластинчато-роторні насосиПлунжерні насосиНапівзанурені фекальні, дренажні насосиЗанурювальні дренажно-фекальні насосиПогружні шламові насосиПоршневі насосиРоликові насоси Самовсмоктуючі насосиСанітарні, гігієнічні насосиСвердловинні насосиСоленоїдний насос дозаторСтанції водопостачання і пожежогасінняХімічні насоси з магнітною муфтоюВідцентрові насосиШестеренні насосиІндустріальні шлангові перистальтичні насоси
- Багатоступінчасті насоси
- MEDANA CH1-L.207-1/E/E/10T насос WILO багатоступеневий для водопостачання
MEDANA CH1-L.207-1/E/E/10T насос WILO багатоступеневий для водопостачання
З цим товаром також купують
1042539
Тільки під замовлення
Огляд

Нормальний всмоктуючий горизонтальний багатоступінчастий насос забезпечує високу гідравлічну потужність. Його компактна та міцна конструкція з корозійно-стійкими елементами конструкції та зручність його використання при температурі навколишнього середовища до 50 °C забезпечують широку сферу застосування насоса з можливістю його інтеграції у більші системи.
Насос підходить для водопостачання та підвищення тиску, промислових циркуляційних систем, контурів циркуляції технологічної та охолоджуючої води. Крім того, його можна застосовувати в мийних установках, а також для іригації.
Особливості/Переваги продукту:
- Простота та швидкість введення в експлуатацію / технічного обслуговування завдяки наявності великих отворів для заповнення та спорожнення насоса;
- Висока надійність щодо міцності та шуму завдяки типу стаціонарного кільця щілинного ущільнення та корозійно-стійкому ліхтарю з катафорезним покриттям;
- Компактна конструкція для простої інтеграції;
- Усі гідравлічні та контактуючі з перекачуваною рідиною частини, такі як секційні катери, робочі колеса, напрямні колеса та корпуси насосів, виконані з нержавіючої сталі;
- Допуск для питної води для всіх елементів конструкції, що знаходяться в контакті з середовищем, що перекачується (виконання з EPDM).
Характеристики
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 62 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
| Частота обертання, об/хв | 2 900 |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Вибухобезпека | ні |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 3.9 |
| Температура (max), С | 120 |
| Ущільнення | Mechanical Seal |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 62 |
| Тиск, бар | 10 |
| Матеріал проточної частини | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип насосу | багатоступеневий |
| Тип приводу | електричний |
| Тип установки | горизонтальний |
| Тип комплектації | з двигуном |
| Логістичні дані: | |
| Вага, кг | 12,3 |
Категорії:Багатоступінчасті насосиГоризонтальні насоси високого тиску MEDANA, MHI
Товари з цієї категорії
4233383
Тільки під замовлення
4231485
Тільки під замовлення

























































































































































