Насос імпеллерний AlphaDynamic AD50/01/TR/DRP 4,5 kW на візку, із захистом від сухого ходу
ВиробникAlphaDynamic
Продуктивність, м.куб / год26
Висота подачі, м.вод.ст25
Потужність, кВт4,5
МатеріалAISI 304 нержавіюча сталь
Всі характеристики
Артикул: S244-1064
Вартість та умови постачання уточнюйте у менеджера
Товар постачається під замовлення тривалістю від 1 тижня
Ви можете придбати цей товар по предзамовленню через кошик або замовивши дзвінок
Орієнтовна дата постачання: 09.07.2026
-+Купити
Купити в 1 клік
Документація
Огляд
AlphaDynamic
Характеристики
Продуктивність, м.куб / год26
Висота подачі, м.вод.ст25
Потужність, кВт4,5
Діaметр вхідного патрубкаG 2"
Діаметр вихідного патрубкаG 2"
Частота обертання, об/хв1 400
Електроживлення3х380 V, 50 Hz