Самовсмоктуючий насос для палива BZWHB50-20-15/2, 2,2kW, 2900, Ex нержавіючий
ВиробникBTS Engineering
Продуктивність, м.куб / год20
Висота подачі, м.вод.ст15
Потужність, кВт2,2
МатеріалAISI 304 нержавіюча сталь
Всі характеристики
Артикул: 1042125
Вартість та умови постачання уточнюйте у менеджера
Товар постачається під замовлення тривалістю від 1 тижня
Ви можете придбати цей товар по предзамовленню через кошик або замовивши дзвінок
Орієнтовна дата постачання: 10.07.2026
Ціна за запитом
-+Купити
Купити в 1 клік
Документація
Огляд
BTS Engineering
Характеристики
Продуктивність, м.куб / год20
Висота подачі, м.вод.ст15
Потужність, кВт2,2
Діaметр вхідного патрубкаDN50
Діаметр вихідного патрубкаDN50
Ступінь захистуIP55
Електроживлення3х380 V, 50 Hz