Товари AlphaDynamic. Сторінка 9

Компанія ALPHA DYNAMIC PUMPS є успішним виробником і світовим постачальником пневматичних мембранних насосів, пластикових насосів і насосів з гнучкою крильчаткою з нержавіючої сталі. Незважаючи на те, що компанія була заснована порівняно недавно, в 2004 році, висока якість продукції і сервісне обслуговування, швидкі поставки і конкурентоспроможні ціни дозволили ALPHA DYNAMIC PUMPS дуже швидко розвиватися і мати стабільні партнерські відносини з клієнтами в більш ніж 50 країнах по всьому світу.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насос для риби і морепродуктів
- Насос для сиропу
- Насос (помпа) для сметани
- Насос для емульсій і суспензій
- Насос спецій і солі
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для рослинного масла, олії
- Насоси для смоли
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
Сортування:
Сторінка - 9
Тільки під замовлення
Артикул: S161-3025
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PP |
354 958 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1031
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 27 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | PP |
339 684 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1037
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PP |
353 078 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1101
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.5 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
305 518 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1109
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
459 633 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1117
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15.5 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
472 199 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1125
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PP |
512 384 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1133
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 27 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | PP |
883 446 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1141
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 75 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | PP |
921 296 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1013
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PP |
173 529 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1059
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PVDF |
174 559 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1006
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 20 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PP |
109 940 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1054
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10.5 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PVDF |
146 891 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1070
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 75 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PVDF |
559 113 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1008
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 20 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 26 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
74 499 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1022
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 20 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 26 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
123 938 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1032
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
82 852 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1053
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
103 848 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1090
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 17 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
237 868 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1009
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
66 372 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1028
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
221 915 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1047
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 36 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 3,7 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
222 140 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1064
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 26 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
206 263 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1077
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
266 990 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1105
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 56 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
309 884 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60105-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 400 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.056 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,18 |
100 948 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60108-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 500 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.236 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
125 176 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60103-E
| Частота обертання шнека, об/хв | 820 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.119 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
104 179 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60002-E
| Виробник | AlphaDynamic |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
92 064 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60703-E
| Частота обертання шнека, об/хв | 500 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.236 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
199 474 грн.


























































































































































