Товари ETATRON D. S.. Сторінка 16

Компанія ETATRON D.S. розробляє і виробляє широкий спектр різних типів дозуючих насосів, аналізаторів рідини і станцій дозації, які призначені для більшості установок дозування хімічних реагентів і систем контролю і аналізу.
Сортування:
Сторінка - 16
Тільки під замовлення
Артикул: AEL0003201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Тиск, бар | 4 |
| Вимірювальні параметри | pH |
| Діапазон вимірювання | 0-14 pH |
6 875 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX172315E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
35 631 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT2841700
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 500 |
194 226 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBV4337374
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 105 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 5 Вт |
9 438 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBH42305P6
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 150 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 20 |
29 853 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PPF0236864
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 10 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 3,5 Вт |
5 200 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PPF0731164
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 60 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 3,5 Вт |
7 255 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB4000602
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 15 |
| Тиск, бар | 3 |
31 137 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB0065201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 50 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 10 Вт |
20 865 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0103AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
86 286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0312AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
81 535 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0163AA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
84 488 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0513AA00700
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
165 959 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP1027AA00900
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
192 667 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0158BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
67 603 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0128BA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
96 686 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0503BA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
112 608 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0431BA00900
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
149 588 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0018AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
52 388 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0095AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
84 296 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0022BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
63 302 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0116BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
60 862 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXR0001801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | Електропровідність (CD) |
48 151 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB6000101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 3 |
| Вимірювальні параметри | pH-Rx-Cl-CD |
107 178 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB7000201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 2 |
| Вимірювальні параметри | pH-Rx-Cl-CD |
43 184 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0104AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
88 019 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0478AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
132 896 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1D0421AP00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
106 934 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0158BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
75 757 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0420BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
68 235 грн.


























































































































































