Товари ETATRON D. S.. Сторінка 17

Компанія ETATRON D.S. розробляє і виробляє широкий спектр різних типів дозуючих насосів, аналізаторів рідини і станцій дозації, які призначені для більшості установок дозування хімічних реагентів і систем контролю і аналізу.
Сортування:
Сторінка - 17
Тільки під замовлення
Артикул: 1D0192BA01000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
57 652 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0019AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
52 129 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0104AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
55 983 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0030CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
55 020 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0123CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
55 790 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX082225E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
27 863 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX1322001
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
38 145 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2316801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 24 V |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | MA/AD |
16 784 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2423101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
23 241 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX170385E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
30 945 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX3603801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
28 120 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX362285E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
40 896 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX270385E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
37 301 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX3922801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
23 048 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: РКХ0803901
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | CC/M |
10 800 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PKX0103901
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 32Вт 0,14А |
14 381 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PKX01040A7
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Тиск, бар | 2 |
14 574 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT2719801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 115 Вт 0,48А |
52 516 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT0418401
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 124 Вт 0,54А |
48 728 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT1819301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 124 Вт 0,54А |
49 114 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT1703701
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Країна походження | Італія |
| Тип насосу | дозуючий соленоїдний |
| Тип приводу | електричний |
| Наявність запасних частин | так |
33 712 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU453954I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 10/32 Вт 1,8А |
32 486 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU483944I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 7/26 |
35 824 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU463934I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 5/23 Вт 1,4А |
45 262 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB8000201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Модель | eTWIN PDP |
| Тиск, бар | 1.5 |
45 839 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CBX8011201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Модель | eTWIN PDE |
| Тиск, бар | 5 |
44 949 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT1241303
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 700 |
41 144 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT1241101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 800 |
52 569 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT3641520
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
157 843 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT2761600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 250 |
189 262 грн.


























































































































































