Товари ETATRON D. S.. Сторінка 2

Компанія ETATRON D.S. розробляє і виробляє широкий спектр різних типів дозуючих насосів, аналізаторів рідини і станцій дозації, які призначені для більшості установок дозування хімічних реагентів і систем контролю і аналізу.
Сортування:
Сторінка - 2
У наявності
Артикул: SCV0001005
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Кабель |
| Довжина кабелю, м | 2 |
| Країна походження | Італія |
12 173 грн.
У наявності
Артикул: KFT0030002
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | VITON |
| Країна походження | Італія |
14 895 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0163BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
80 765 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0220BA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
96 686 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0431BA00700
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
138 160 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0513BA00900
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
156 650 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0023AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
52 388 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0157AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
61 504 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0039BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
63 302 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0190BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
83 461 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXR1000101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | рН-Rx-Cl |
34 026 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB0005001
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | Електропровідність (CD) |
46 546 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB5005101ER
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 2 |
| Вимірювальні параметри | рН-Rx-Cl |
67 185 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: QXB0003201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Серія контролера | ePHOTON |
| Обв'язка датчиків | pH-Rx-Cl |
411 912 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0209AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
88 019 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0188AA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
100 217 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0104AP0NN00
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Вибухобезпека | ні |
| Країна походження | Італія |
| Тип насосу | мембранний моторний |
| Тип приводу | електричний |
60 220 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0150BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
77 555 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0535BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
94 247 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0079SA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | PVDF |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
117 434 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0010CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
39 997 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0051CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
44 910 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX0803201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
32 100 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX082315E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
32 293 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2322201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
13 932 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX232315E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 58 |
25 745 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX242225E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
21 058 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX1723101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
26 322 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX3623101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
31 908 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2703201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
41 089 грн.


























































































































































