Товари ETATRON D. S.. Сторінка 3

Компанія ETATRON D.S. розробляє і виробляє широкий спектр різних типів дозуючих насосів, аналізаторів рідини і станцій дозації, які призначені для більшості установок дозування хімічних реагентів і систем контролю і аналізу.
Сортування:
Сторінка - 3
Тільки під замовлення
Артикул: BD0535BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
94 247 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0079SA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | PVDF |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
117 434 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0010CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
39 997 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0051CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
44 910 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX0803201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
32 100 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX082315E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
32 293 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2322201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
13 932 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX232315E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 58 |
25 745 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX242225E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
21 058 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX1723101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
26 322 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX3623101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
31 908 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2703201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
41 089 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX27231V8
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
30 924 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX3922001
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
32 036 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PKX3002801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 32Вт 0,14А |
17 527 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PKX0103801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 32Вт 0,14А |
16 114 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT2304301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 95 Вт 0,39А |
22 787 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT2704601
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 111 Вт 0,48А |
48 728 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT0419301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 124 Вт 0,54А |
50 141 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT1719801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 115 Вт 0,48А |
54 121 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU503884I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 32Вт 0,14А |
20 031 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU453974I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 10/35 Вт 1,9А |
34 604 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU483964I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 7/26 |
35 824 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU463954I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 10/32 Вт 1,8А |
51 617 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB8000301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Модель | eTWIN PDP |
| Тиск, бар | 1.5 |
41 089 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBX240388F
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
20 196 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT1241103
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 800 |
41 144 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT1241401
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
58 213 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT3841720
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 500 |
212 792 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT1241403
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
41 144 грн.


























































































































































