Товари ETATRON D. S.. Сторінка 4

Компанія ETATRON D.S. розробляє і виробляє широкий спектр різних типів дозуючих насосів, аналізаторів рідини і станцій дозації, які призначені для більшості установок дозування хімічних реагентів і систем контролю і аналізу.
Сортування:
Сторінка - 4
Тільки під замовлення
Артикул: PKX0103801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 32Вт 0,14А |
16 114 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT2304301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 95 Вт 0,39А |
22 787 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT2704601
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 111 Вт 0,48А |
48 728 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT0419301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 124 Вт 0,54А |
50 141 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT1719801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 115 Вт 0,48А |
54 121 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU503884I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 32Вт 0,14А |
20 031 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU453974I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 10/35 Вт 1,9А |
34 604 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU483964I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 7/26 |
35 824 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU463954I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 10/32 Вт 1,8А |
51 617 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB8000301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Модель | eTWIN PDP |
| Тиск, бар | 1.5 |
41 089 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBX240388F
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
20 196 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT1241103
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 800 |
41 144 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT1241401
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
58 213 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT3841720
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 500 |
212 792 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT1241403
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
41 144 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2105005
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Кабель DIN SN6 - BNC |
| Матеріал корпусу | PP |
| Країна походження | Італія |
7 255 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2143001
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | виконання «IN-LINE» (в систему) |
| Матеріал корпусу | ПВХ |
| Країна походження | Італія |
3 338 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2143002
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | виконання «IN-LINE» (в систему) |
| Матеріал корпусу | ПВХ |
| Країна походження | Італія |
7 255 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AEL0004201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Вимірювальні параметри | Rx |
| Діапазон вимірювання | ± 1.000 mV |
| Температура розрахункова (max), С | 80 |
20 287 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ASO0004302
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Вимірювальні параметри | Діоксид хлору |
| Діапазон вимірювання | 0-2 ppm |
| Температура розрахункова (max), С | 45 |
104 757 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1STE033 K5
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Вимірювальні параметри | Електропровідність (CD) |
| Діапазон вимірювання | 0 - 20.000 uS |
| Країна походження | Італія |
7 491 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ASO0003901
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Вимірювальні параметри | Кисень |
| Діапазон вимірювання | 0 - 20 ppm |
| Температура розрахункова (max), С | 60 |
102 721 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ASO0000703
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Вимірювальні параметри | Потік |
| Країна походження | Італія |
3 788 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AEL0003601
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Вимірювальні параметри | pH |
| Діапазон вимірювання | 0-14 pH |
| Температура розрахункова (max), С | 80 |
19 389 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ASO0002501
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Вимірювальні параметри | Температура |
| Діапазон вимірювання | 0-100°C |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Країна походження | Італія |
15 858 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ASO0002001
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Вимірювальні параметри | Загальний неорганічний хлор для питної води |
| Діапазон вимірювання | 0 - 10 ppm |
| Країна походження | Італія |
130 853 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ASZ0000901
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Буферний розчин |
| Країна походження | Італія |
6 035 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0104AP00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AP |
57 248 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AEL0001902
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Вимірювальні параметри | pH |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Країна походження | Італія |
7 961 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT2341000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 600 |
88 477 грн.


























































































































































