Товари ETATRON D. S.. Сторінка 7

Компанія ETATRON D.S. розробляє і виробляє широкий спектр різних типів дозуючих насосів, аналізаторів рідини і станцій дозації, які призначені для більшості установок дозування хімічних реагентів і систем контролю і аналізу.
Сортування:
Сторінка - 7
Тільки під замовлення
Артикул: AGT2641403
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Застосування | суспензій, взмучування, вапняного молока, розчинення, розчинів, реагентів та емульсій з метою гомогенізації, змішання, солі, суспендування, суспензій |
| Аналог | AGF, AQUA, Emec, FWT, Grundfos, Inoxpa, Jesco Pump, Lightnin, ProMinent, SULZER, Tapflo, ЕВРОХИММАШ, Тульские машины, ТЭСМО, Эксиммаш |
193 887 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PCD1523864
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 25 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 5 Вт |
17 334 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBH423052F
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 150 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 20 |
31 651 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PPF0736864
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 10 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 3,5 Вт |
6 292 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB4000401
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 15 |
| Тиск, бар | 1.5 |
30 560 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB0055001
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 48 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 3,5 Вт |
17 719 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0052AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
86 243 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0256AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
92 385 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0158AA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
70 428 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0251AA00700
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
154 916 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0503AA00900
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
162 364 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0103BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
86 286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0312BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
80 765 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0163BA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
83 718 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0513BA00700
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
144 580 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP1027BA00900
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
170 581 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0046AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
52 388 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0006BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
45 390 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0064BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
45 390 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0220AP00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Продуктивність, л/год | 251 |
| Кількість ходів плунжера /хв. | 60 |
70 878 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXR1005101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | рН-Rx-Cl |
28 313 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB0009102
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | Електропровідність (CD) |
93 797 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB5010101ER
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 3 |
| Вимірювальні параметри | рН-Rx-Cl |
92 578 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0079AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
91 871 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0300AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
120 569 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0420AA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
100 217 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0056BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
56 240 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0257BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
77 555 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0278BA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
98 420 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0016AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
72 418 грн.


























































































































































