Товари FLUIMAC. Сторінка 2

Fluimac - це компанія, що спеціалізується на розробці, конструюванні та виробництві насосів, які використовуються в різних галузях промисловості: хімічної, нафтохімічної, поліграфічної, флексографічного, екологічної, паперової, харчової, текстильної, механічної; а також на гальванічному виробництві, для дублення шкіри, в кораблебудуванні, в гончарній справі.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
- Насоси по виробниках
Сортування:
Сторінка - 2
Тільки під замовлення
Артикул: P0160P-MTNSV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
107 383 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0250P-MSSV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/4" |
118 121 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0250A-MTSAV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/4" |
114 544 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0400A-DSZV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
128 858 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0500A-HTZV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
200 449 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0700KC-MTTKV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
565 553 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P1000A-MTAV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
522 598 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF0400
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
257 659 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CM10KVTA981IE-3h-0.55
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 13 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PVDF |
112 487 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: D020SHTX
| Виробник | FLUIMAC |
| Температура (max), С | 95 |
| Тиск повітря (max), bar | 8 |
| Діаметр продуктової магістралі | G 3/4" |
| Діаметр пневматічної магістралі | 6 мм |
41 103 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: D050KCMTX
| Виробник | FLUIMAC |
| Температура (max), С | 95 |
| Тиск повітря (max), bar | 8 |
| Діаметр продуктової магістралі | G 2” |
| Діаметр пневматічної магістралі | 12 мм |
315 128 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1016633
| Витрата, л/об | 0,041 |
| Внутрішній діаметр шланга насоса, мм | 13 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.056 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
108 881 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1016642
| Витрата, л/об | 0,108 |
| Внутрішній діаметр шланга насоса, мм | 17 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.453 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
155 072 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1016650
| Витрата, л/об | 0,017 |
| Внутрішній діаметр шланга насоса, мм | 9 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.023 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
172 229 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1016658
| Витрата, л/об | 0,041 |
| Внутрішній діаметр шланга насоса, мм | 13 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.221 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
189 386 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1016666
| Витрата, л/об | 0,320 |
| Внутрішній діаметр шланга насоса, мм | 25 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.608 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
345 118 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1016674
| Витрата, л/об | 0,041 |
| Внутрішній діаметр шланга насоса, мм | 13 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.345 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
248 776 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1011853
| Виробник | FLUIMAC |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Частота обертання, об/хв | 1 400 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
39 623 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1011862
| Виробник | FLUIMAC |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Частота обертання, об/хв | 90 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
120 036 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1011871
| Виробник | FLUIMAC |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Частота обертання, об/хв | 1 400 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
115 375 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1011879
| Виробник | FLUIMAC |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Частота обертання, об/хв | 900 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
167 817 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1011893
| Виробник | FLUIMAC |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Частота обертання, об/хв | 212 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
115 833 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1011901
| Виробник | FLUIMAC |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Частота обертання, об/хв | 70 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
460 333 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DADOM31C00006A2
| Виробник | FLUIMAC |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
| Тип запчастини | Гайка |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | PHOENIX P07, PHOENIX P100, PHOENIX P101, PHOENIX P160, PHOENIX P18, PHOENIX P250, PHOENIX P30, PHOENIX P50, PHOENIX P65 |
208 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DADOM32C00006A2
| Виробник | FLUIMAC |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
| Тип запчастини | коллектор |
| Кількість в насосі | 8 |
| Країна походження | Італія |
208 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARNORC02050NR
| Виробник | FLUIMAC |
| Матеріал | NBR |
| Тип запчастини | Ущільнення O-RING |
| Кількість в насосі | 1 |
| Країна походження | Італія |
227 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARNORC04143DT
| Виробник | FLUIMAC |
| Матеріал | EPDM |
| Тип запчастини | Ущільнення O-RING |
| Кількість в насосі | 4 |
| Країна походження | Італія |
487 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0050CA004938AL
| Виробник | FLUIMAC |
| Матеріал | AL |
| Тип запчастини | Заглушка |
| Кількість в насосі | 2 |
| Країна походження | Італія |
2 056 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARNORC004042NR
| Виробник | FLUIMAC |
| Матеріал | NBR |
| Тип запчастини | Ущільнення O-RING |
| Кількість в насосі | 1 |
| Країна походження | Італія |
208 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0050DS005375PP
| Виробник | FLUIMAC |
| Матеріал | PP |
| Кількість в насосі | 2 |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | PHOENIX P160, PHOENIX P250, PHOENIX P50, PHOENIX P65 |
625 грн.


























































































































































