Товари FLUIMAC. Сторінка 25

Fluimac - це компанія, що спеціалізується на розробці, конструюванні та виробництві насосів, які використовуються в різних галузях промисловості: хімічної, нафтохімічної, поліграфічної, флексографічного, екологічної, паперової, харчової, текстильної, механічної; а також на гальванічному виробництві, для дублення шкіри, в кораблебудуванні, в гончарній справі.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
- Насоси по виробниках
Сортування:
Сторінка - 25
Тільки під замовлення
Артикул: DR040PDT11MIE-3h-Ex
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PP |
272 840 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: МС30HPDTA1PS45
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.96 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,045 |
| Матеріал | PP |
28 788 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: KLP0170P-HTTPT
| Виробник | FLUIMAC |
| Тип запчастини | ремкомплект |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | PHOENIX P170 |
21 976 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0008O-NTTOT1-AB
| Температура (min), °C | -5 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Матеріал | POMc |
15 110 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0055P-HTPT1-AB
| Температура (min), °C | -4 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
26 330 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0055A-HTTAT1-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
28 550 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0090S-HTTST1-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
89 950 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0170P-MTNST2-AB
| Температура (min), °C | -4 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
56 130 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0252P-W-SST1-AB
| Температура (min), °C | -4 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
56 820 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0250A-MTSST1-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
56 820 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0400A-D-SZT2-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
74 840 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0120S-HTTST1-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
92 860 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0700P-MTNST2-AB
| Температура (min), °C | -4 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
144 830 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P1000P-W-TPT2-AB
| Температура (min), °C | -4 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
341 640 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P1000A-MTTAT1-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
407 178 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0018KC-MTTKV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
55 840 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0030O-HTOV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | POM-C |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
41 521 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0050S-HTTSSV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
110 963 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0065KC-MTTKV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
136 018 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0100P-HTTPV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
85 906 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0160P-HSZV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
100 225 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0160A-HTTAV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
94 497 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0250A-HTZV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/4" |
103 802 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0400KC-MTTKV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
300 674 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0500P-HTTPV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
250 560 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0700P-MSSV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
272 037 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0700A-MTSAV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
257 720 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF0060
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
89 032 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CM06PDTA811IE-3h-0.25
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.5 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | PP |
69 768 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: fmb20
| Виробник | FLUIMAC |
| Країна походження | Італія |
27 004 грн.


























































































































































