Товари FLUIMAC. Сторінка 29

Fluimac - це компанія, що спеціалізується на розробці, конструюванні та виробництві насосів, які використовуються в різних галузях промисловості: хімічної, нафтохімічної, поліграфічної, флексографічного, екологічної, паперової, харчової, текстильної, механічної; а також на гальванічному виробництві, для дублення шкіри, в кораблебудуванні, в гончарній справі.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
- Насоси по виробниках
Сортування:
Сторінка - 29
Тільки під замовлення
Артикул: P0400A-HTTST2-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
76 230 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0120A-H-TZT1-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
42 130 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0700KCMTTKT2-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
305 600 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P1000P-MTNPT2-AB
| Температура (min), °C | -4 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
356 190 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0020P-MTSPT1-AB
| Температура (min), °C | -4 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
18 570 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0018KC-MTTKV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
55 840 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0030O-HTOV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | POM-C |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
41 521 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0050S-HTTSSV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
110 963 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0065KC-MTTKV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
136 018 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0100P-HTTPV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
85 906 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0160P-HSZV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
100 225 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0160A-HTTAV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
94 497 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0250A-HTZV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/4" |
103 802 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0400KC-MTTKV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
300 674 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0500P-HTTPV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
250 560 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0700P-MSSV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
272 037 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0700A-MTSAV1XAB
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
257 720 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF0060
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
89 032 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CM06PDTA811IE-3h-0.25
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.5 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | PP |
69 768 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: fmb20
| Виробник | FLUIMAC |
| Країна походження | Італія |
27 004 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: D040KCMTX
| Виробник | FLUIMAC |
| Температура (max), С | 95 |
| Тиск повітря (max), bar | 8 |
| Діаметр продуктової магістралі | G 1” 1/2 |
| Діаметр пневматічної магістралі | 10 мм |
89 058 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1016630
| Витрата, л/об | 0,017 |
| Внутрішній діаметр шланга насоса, мм | 9 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.047 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
89 414 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1016639
| Витрата, л/об | 0,108 |
| Внутрішній діаметр шланга насоса, мм | 17 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.149 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
155 072 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1016647
| Витрата, л/об | 0,320 |
| Внутрішній діаметр шланга насоса, мм | 25 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 1344 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
249 435 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1016655
| Витрата, л/об | 0,041 |
| Внутрішній діаметр шланга насоса, мм | 13 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.055 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
189 386 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1016663
| Витрата, л/об | 0,108 |
| Внутрішній діаметр шланга насоса, мм | 17 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.388 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
239 537 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1016671
| Витрата, л/об | 0,017 |
| Внутрішній діаметр шланга насоса, мм | 9 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.185 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
230 959 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1016679
| Витрата, л/об | 0,320 |
| Внутрішній діаметр шланга насоса, мм | 25 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 1344 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
403 848 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1011859
| Виробник | FLUIMAC |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Частота обертання, об/хв | 140 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
76 916 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1011868
| Виробник | FLUIMAC |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Частота обертання, об/хв | 1 400 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
75 751 грн.


























































































































































