- Головна
- Насоси промислові | Сторінка: 17
Насоси промислові | Сторінка: 17

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 17
У наявності
Артикул: 7738673
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 110 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN100 |
56 277 грн.
У наявності
Артикул: 220000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | бронза |
40 671 грн.
У наявності
Артикул: 840000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
20 422 грн.
У наявності
Артикул: 050000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Матеріал | бронза |
| Діaметр вхідного патрубка | 25 mm |
6 251 грн.
У наявності
Артикул: 750000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,9 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
22 979 грн.
У наявності
Артикул: 730000 BP
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
13 901 грн.
У наявності
Артикул: 800000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
9 301 грн.
У наявності
Артикул: 640000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,9 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
21 134 грн.
У наявності
Артикул: 280000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
15 831 грн.
У наявності
Артикул: 980000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
46 934 грн.
У наявності
Артикул: 1022518
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6.2 |
| Потужність, кВт | 0,12 |
| Матеріал | PP |
26 640 грн.
У наявності
Артикул: 1022522
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 4.5 |
| Потужність, кВт | 0,065 |
| Матеріал | CFRETFE |
24 660 грн.
У наявності
Артикул: 1022523
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6.2 |
| Потужність, кВт | 0,09 |
| Матеріал | CFRETFE |
35 460 грн.
У наявності
Артикул: 1000956
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 100 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 22 |
| Матеріал | AISI 201 нержавіюча сталь |
210 664 грн.
У наявності
Артикул: 1000957
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 201 нержавіюча сталь |
104 892 грн.
У наявності
Артикул: 1000959
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 201 нержавіюча сталь |
103 939 грн.
У наявності
Артикул: 1010961
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12.5 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | AISI 201 нержавіюча сталь |
64 640 грн.
У наявності
Артикул: 1000964
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | AISI 201 нержавіюча сталь |
230 795 грн.
У наявності
Артикул: 1000965
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 160 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 37 |
| Матеріал | чавун |
181 030 грн.
У наявності
Артикул: 1000968
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | чавун |
34 858 грн.
У наявності
Артикул: 1024406
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
85 267 грн.
У наявності
Артикул: 1024737
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
155 756 грн.
У наявності
Артикул: 1020370
| Виробник | ERDURO |
| Продуктивність, м.куб / год | 85 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 1,5, 2,2, 3, 4 |
| Матеріал | чавун |
36 989 грн.
У наявності
Артикул: 1020389
| Виробник | ERDURO |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 48 |
| Потужність, кВт | 1,1, 1,5, 2,2, 4 |
| Матеріал | чавун |
29 392 грн.
У наявності
Артикул: 1020396
| Виробник | ERDURO |
| Продуктивність, м.куб / год | 65 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 3, 4, 5,5 |
| Матеріал | чавун |
30 252 грн.
У наявності
Артикул: S244-1015
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
91 279 грн.
У наявності
Артикул: S244-1019
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 11.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
91 279 грн.
У наявності
Артикул: 779561
| Виробник | AQUATICA |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Висота, мм | 185 |
| Потужність, Вт | 370-2200 |
| Довжина, мм | 150 |
1 983 грн.
У наявності
Артикул: 779564
| Виробник | AQUATICA |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Висота, мм | 170 |
| Потужність, Вт | 5500-7500 Вт |
| Довжина, мм | 160 |
5 554 грн.
У наявності
Артикул: 1027337
| Виробник | BTS Engineering |
| Частота обертання, об/хв | 10 000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Вибухобезпека | ні |
20 833 грн.


































































































































































