- Головна
- Насоси промислові | Сторінка: 2
Насоси промислові | Сторінка: 2

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 2
Виробник: EDWINОчистити
Тільки під замовлення
Артикул: 1041302
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 194 |
| Потужність, кВт | 9,2 |
49 255 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041346
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 373 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
36 572 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041303
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 224 |
| Потужність, кВт | 11 |
60 883 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041304
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 268 |
| Потужність, кВт | 13 |
67 489 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041305
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 313 |
| Потужність, кВт | 15 |
73 385 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041306
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 3 |
30 289 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041307
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Потужність, кВт | 4 |
32 831 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041308
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
37 748 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041309
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Потужність, кВт | 4 |
32 831 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041310
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
37 181 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041311
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
42 302 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041312
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 150 |
| Потужність, кВт | 9,2 |
48 381 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041313
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 179 |
| Потужність, кВт | 11 |
60 253 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041314
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 209 |
| Потужність, кВт | 13 |
66 535 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041315
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 239 |
| Потужність, кВт | 15 |
72 043 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041316
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 269 |
| Потужність, кВт | 18,5 |
82 552 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041317
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 299 |
| Потужність, кВт | 18,5 |
83 813 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041318
| Діаметр насоса | 5" (125 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 105 |
| Потужність, кВт | 3 |
29 972 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041319
| Діаметр насоса | 5" (125 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 136 |
| Потужність, кВт | 4 |
34 112 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041320
| Діаметр насоса | 5" (125 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 178 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
38 642 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041321
| Діаметр насоса | 5" (125 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 220 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
45 101 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041322
| Діаметр насоса | 5" (125 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 293 |
| Потужність, кВт | 11 |
53 296 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041323
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
9 728 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041324
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
10 516 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041325
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 75 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
11 757 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041333
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
12 666 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041334
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
13 206 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041335
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 75 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
13 848 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041336
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Потужність, кВт | 0,92 |
14 820 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041337
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 105 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
15 690 грн.


































































































































































