- Головна
- Насоси промислові | Сторінка: 2
Насоси промислові | Сторінка: 2

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 2
Виробник: CalpedaОчистити
Тільки під замовлення
Артикул: 62H00071000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 79 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
49 423 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62H21071000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 13 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 83 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
62 583 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62253021000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
31 513 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62253031000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 36 |
| Потужність, кВт | 1,8 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
35 408 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62243041000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 48 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
59 791 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62253061000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 71 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
68 779 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62210021000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 0,33 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
15 637 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62210031000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
16 775 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62230041000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
21 151 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62250051000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 57 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
23 664 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62250061000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 69 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
33 851 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62211021000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22.5 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
21 683 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62231031000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
24 205 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62251041000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 44 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Частота обертання, об/хв | 2 800 |
26 244 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62251051000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 56 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
31 096 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62251061000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 68 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
37 388 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62252031000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 13 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 36 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
41 604 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62252041000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 13 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 48 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
36 185 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62252051000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 13 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Потужність, кВт | 1,8 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
42 357 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62310021000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 0,33 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
15 637 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62310031000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
16 775 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62330041000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
21 151 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62330051000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 57 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
23 664 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62330061000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 69 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
36 428 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62331031000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
24 205 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62331041000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
26 244 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62321051000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 56 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
36 185 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62321061000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 68 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
40 262 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 62322041000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 13 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 48 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
36 185 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 66201051000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 56 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
23 847 грн.


































































































































































