- Головна
- Насоси промислові | Сторінка: 3
Насоси промислові | Сторінка: 3

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 3
Виробник: AlphaDynamicОчистити
Тільки під замовлення
Артикул: A180-3061-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 47.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
210 702 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A010-0103-F
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.32 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
42 516 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A115-0103-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
68 254 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A020-0103-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.64 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
102 117 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A025-0103-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
121 381 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A040-0103-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 18.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
271 580 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A051-0103-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
725 342 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A081-0103-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 54 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
597 267 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A010-0163-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.32 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
49 816 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A015-0165-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
76 380 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A025-0165-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
97 600 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A040-0165-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 18.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
160 962 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A050-0165-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 35.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
347 660 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A080-0165-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 49.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
409 138 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A015-7152-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.32 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
73 295 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A015-7153-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.32 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
73 670 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A015-7163-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
81 196 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A015-7165-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
81 572 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A025-7152-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
92 783 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A025-7153-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
91 808 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A025-7163-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
104 222 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A025-7165-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
102 417 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A040-7152-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 21.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
149 448 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A040-7153-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 21.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
149 448 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A040-7163-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 18.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
165 778 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A040-7165-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 18.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
164 801 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A050-7152-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 41.76 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
304 843 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A050-7153-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 41.76 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
287 609 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A050-7163-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 35.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
352 928 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A050-7165-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 35.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
344 346 грн.


































































































































































