- Головна
- Насоси промислові | Сторінка: 5
Насоси промислові | Сторінка: 5

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 5
Виробник: DrenoОчистити
Тільки під замовлення
Артикул: 2000540
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 36 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
66 686 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2000540EX
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 36 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
66 686 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2000040
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 39.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
71 307 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2000040EX
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 39.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
71 307 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001394
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 25.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.5 |
| Потужність, кВт | 0,56 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
30 578 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001396
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 25.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.5 |
| Потужність, кВт | 0,56 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
32 096 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001398
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 25.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.5 |
| Потужність, кВт | 0,56 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
31 003 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001400
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 25.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.5 |
| Потужність, кВт | 0,56 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
40 303 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001402
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 9.5 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
33 800 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001404
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 9.5 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
34 833 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001406
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 9.5 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
34 224 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001408
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 9.5 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
43 525 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001410
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13.5 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
56 108 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001412
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13.5 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
58 176 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001414
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13.5 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
53 493 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001416
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13.5 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
62 796 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001418
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 32.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15.8 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
59 754 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001420
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 32.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15.8 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
61 762 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001422
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 32.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15.8 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
57 689 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001424
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 32.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15.8 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
66 990 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001426
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 36 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18.5 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
65 289 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001428
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20.8 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
65 289 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001430
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 27 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5.8 |
| Потужність, кВт | 0,9 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
71 001 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001434
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 27 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5.8 |
| Потужність, кВт | 0,9 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
76 230 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2001432
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 27 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5.8 |
| Потужність, кВт | 0,9 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
68 874 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2000805
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
58 722 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2000810
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
60 728 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2000815
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
56 290 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2000820
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
65 592 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2000825
| Виробник | Dreno |
| Продуктивність, м.куб / год | 39.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
62 796 грн.


































































































































































