- Головна
- Насоси промислові
Насоси промислові

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Виробник: ROVER POMPEОчистити
У наявності
Артикул: 964000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 27 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
9 788 грн.
У наявності
Артикул: 971000 I
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.75 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
16 872 грн.
У наявності
Артикул: 790000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
9 407 грн.
У наявності
Артикул: 780000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
13 511 грн.
У наявності
Артикул: 800000 B
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
9 710 грн.
У наявності
Артикул: 939000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,7 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
15 357 грн.
У наявності
Артикул: 950000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 20 mm |
5 117 грн.
У наявності
Артикул: 770000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
19 156 грн.
У наявності
Артикул: 938000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,9 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
21 018 грн.
У наявності
Артикул: 290000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Матеріал | бронза |
| Діaметр вхідного патрубка | 14 mm |
3 284 грн.
У наявності
Артикул: 330000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Матеріал | бронза |
| Діaметр вхідного патрубка | 20 mm |
3 419 грн.
У наявності
Артикул: 340000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Матеріал | бронза |
| Діaметр вхідного патрубка | 25 mm |
3 581 грн.
У наявності
Артикул: 560000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 25 mm |
5 171 грн.
У наявності
Артикул: 790000 BP
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
9 850 грн.
У наявності
Артикул: 4200
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,3 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
8 528 грн.
У наявності
Артикул: 740000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
46 934 грн.
У наявності
Артикул: 969000
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
22 725 грн.
У наявності
Артикул: 968000
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
22 725 грн.
У наявності
Артикул: 998000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,7 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
15 547 грн.
У наявності
Артикул: 970000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,9 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
23 549 грн.
У наявності
Артикул: 220000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | бронза |
40 671 грн.
У наявності
Артикул: 840000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
20 422 грн.
У наявності
Артикул: 050000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Матеріал | бронза |
| Діaметр вхідного патрубка | 25 mm |
6 251 грн.
У наявності
Артикул: 750000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,9 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
22 979 грн.
У наявності
Артикул: 730000 BP
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
13 901 грн.
У наявності
Артикул: 800000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
9 301 грн.
У наявності
Артикул: 640000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,9 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
21 134 грн.
У наявності
Артикул: 280000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
15 831 грн.
У наявності
Артикул: 980000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
46 934 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 981000 I
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
15 810 грн.


































































































































































