- Головна
- Насоси промислові
- Насоси за типом рідини | Сторінка: 2
Насоси за типом рідини | Сторінка: 2

Для перекачування води, рідких харчових продуктів, стічних вод, хімічно активних рідин, кислот, лугу, спиртів, масла і нафтопродуктів. Забезпечення технологічних циклів для деревообробних підприємств, насоси термомасла, насоси клею і насоси для систем сушильних камер. Насоси для опалення, водопостачання.
Бітумні насоси
Насос Ex для зливу льяльних рідин
Насос для азотної кислоти
Насос для дозування гіпохлориту, хлору
Насос для рідкого скла
Насос для жиру
Насос для калій біхромат, їдкого натру
Насос для крему і пасти
Насос для риби і морепродуктів
Насос для сиропу
Насос (помпа) для сметани
Насос для вуглеводнів
Насос для фаршу
Насос для шоколаду і маси
Насос для емульсій і суспензій
Насос спецій і солі
Насос сирного зерна
Насос екстракту
Насоси для аміачної води, гідроксиду амонію NH4OH
Насоси для барди, бражки
Насоси для вина
Помпа для води
Насоси для в'язких рідин
Насоси для гексану
Насоси для гліцерину
Насоси для рідких кормів
Насоси для КАС
Насоси для керамічного шлікера
Насоси для кислоти
Насоси для клею
Насоси для фарб і лаку
Насоси для мазуту
Насоси для молока
Насоси для морозива
Насоси для сечовини, рідких добрив, аміаку
Насоси для нафтопродуктів, бензину, дизельного палива
Насоси для патоки
Насоси для перегрітої води
Насос для пермеата
Насоси для пива
Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
Насоси для субпродуктів та відходів бійні
Насоси для рослинного масла, олії
Насоси для смоли
Насоси для спирту ЕХ
Насоси для стічних і фекальних вод
Насоси для добрив
Насоси для хладону
Насоси для шламу
Насоси для лугу
Насоси для етиленгліколю
Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
Насоси термомасла +350
Насоси харчові для соку, концентратів
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 2
Виробник: BTS EngineeringОчистити
У наявності
Артикул: 1052209
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
31 948 грн.
У наявності
Артикул: 1052211
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
40 406 грн.
У наявності
Артикул: 1052215
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
32 418 грн.
У наявності
Артикул: 1019061
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 27 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | чавун |
36 373 грн.
У наявності
Артикул: 1019062
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 60 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32.5 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | чавун |
37 566 грн.
У наявності
Артикул: 1019071
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 85 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 23 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | чавун |
38 935 грн.
У наявності
Артикул: 1025500
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 100 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
83 371 грн.
У наявності
Артикул: 1023897
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
74 392 грн.
У наявності
Артикул: 1017428
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 52 |
| Потужність, кВт | 1,45 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
52 233 грн.
У наявності
Артикул: 1019116
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18.4 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
28 754 грн.
У наявності
Артикул: 1019126
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 41 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
52 092 грн.
У наявності
Артикул: 1019039
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 18.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 26 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | чавун |
23 838 грн.
У наявності
Артикул: 1019040
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 19.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 28 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | чавун |
25 884 грн.
У наявності
Артикул: 1023931
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
187 916 грн.
У наявності
Артикул: 1017418
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Потужність, кВт | 2,35 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
65 484 грн.
У наявності
Артикул: 1001016
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 20 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | чавун |
26 317 грн.
У наявності
Артикул: 1027338
| Виробник | BTS Engineering |
| Частота обертання, об/хв | 8 000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Вибухобезпека | ні |
16 894 грн.
У наявності
Артикул: 1035435
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | чавун |
60 761 грн.
У наявності
Артикул: 1035610
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN80 |
47 578 грн.
У наявності
Артикул: 1019134
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 47.5 |
| Потужність, кВт | 9,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
82 043 грн.
У наявності
Артикул: 1019052
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 29 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | чавун |
28 377 грн.
У наявності
Артикул: 1019064
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 60 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
51 918 грн.
У наявності
Артикул: 1000993
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 95 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
61 965 грн.
У наявності
Артикул: 1001009
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 71 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
81 200 грн.
У наявності
Артикул: 1017430
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 165 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
110 958 грн.
У наявності
Артикул: 1024389
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 44 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
77 480 грн.
У наявності
Артикул: 1035611
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN100 |
190 400 грн.
У наявності
Артикул: 1035612
| Виробник | BTS Engineering |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
| Частота обертання, об/хв | 2 900 |
87 360 грн.
У наявності
Артикул: 1035429
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 208 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
110 476 грн.
У наявності
Артикул: 1052212
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
26 937 грн.

















































































































































































































