- Головна
- Насоси промислові
- Насоси за типом рідини | Сторінка: 288
Насоси за типом рідини | Сторінка: 288

Для перекачування води, рідких харчових продуктів, стічних вод, хімічно активних рідин, кислот, лугу, спиртів, масла і нафтопродуктів. Забезпечення технологічних циклів для деревообробних підприємств, насоси термомасла, насоси клею і насоси для систем сушильних камер. Насоси для опалення, водопостачання.
Бітумні насоси
Насос Ex для зливу льяльних рідин
Насос для азотної кислоти
Насос для дозування гіпохлориту, хлору
Насос для рідкого скла
Насос для жиру
Насос для калій біхромат, їдкого натру
Насос для крему і пасти
Насос для риби і морепродуктів
Насос для сиропу
Насос (помпа) для сметани
Насос для вуглеводнів
Насос для фаршу
Насос для шоколаду і маси
Насос для емульсій і суспензій
Насос спецій і солі
Насос сирного зерна
Насос екстракту
Насоси для аміачної води, гідроксиду амонію NH4OH
Насоси для барди, бражки
Насоси для вина
Помпа для води
Насоси для в'язких рідин
Насоси для гексану
Насоси для гліцерину
Насоси для рідких кормів
Насоси для КАС
Насоси для керамічного шлікера
Насоси для кислоти
Насоси для клею
Насоси для фарб і лаку
Насоси для мазуту
Насоси для молока
Насоси для морозива
Насоси для сечовини, рідких добрив, аміаку
Насоси для нафтопродуктів, бензину, дизельного палива
Насоси для патоки
Насоси для перегрітої води
Насос для пермеата
Насоси для пива
Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
Насоси для субпродуктів та відходів бійні
Насоси для рослинного масла, олії
Насоси для смоли
Насоси для спирту ЕХ
Насоси для стічних і фекальних вод
Насоси для добрив
Насоси для хладону
Насоси для шламу
Насоси для лугу
Насоси для етиленгліколю
Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
Насоси термомасла +350
Насоси харчові для соку, концентратів
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 288
Тільки під замовлення
Артикул: ADA22023U2000
| Електромагніт | M70 |
| Виробник | AQUA |
| Матеріал | PVC |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
43 260 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ADA22025A2000
| Електромагніт | M70 |
| Виробник | AQUA |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
40 858 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ADA22025B2000
| Електромагніт | M70 |
| Виробник | AQUA |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
40 858 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1051609
| Виробник | EMSE |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 54.7 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | чавун |
229 713 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1051627
| Виробник | BTS Engineering |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Діaметр вхідного патрубка | 150 mm |
| Діаметр вихідного патрубка | 150 mm |
| Частота обертання, об/хв | 1 800 |
1 309 280 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 69245743AIO40
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
960 286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 69345743AIO40
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
960 286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 69245700AIO50
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
960 286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 69345700AIO50
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
960 286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 69347543AIO50
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 36 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
1 050 660 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 69347500AIO65
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 43.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
1 255 734 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 59245143AIO40
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
960 286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 59345143AIO40
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
960 286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 59245100AIO50
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
960 286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 59345100AIO50
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
960 286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 59347143AIO50
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 36 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
1 050 660 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 59347100AIO70
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 43.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
1 255 734 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 63350528
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.48 |
| Потужність, кВт | 0,12 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Частота обертання, об/хв | 900 |
38 220 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 63250528
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.48 |
| Потужність, кВт | 0,12 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Частота обертання, об/хв | 900 |
38 220 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 63350500
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.72 |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Частота обертання, об/хв | 1 400 |
36 065 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 63250500
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.72 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Частота обертання, об/хв | 1 400 |
38 220 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 63352028
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
43 465 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 63252028
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
47 387 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 63352000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.62 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 0,56 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
41 096 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 63252000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.62 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 0,56 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
42 484 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 63353028
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.84 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 27 |
| Потужність, кВт | 0,56 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
67 489 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 63253028
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.84 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 27 |
| Потужність, кВт | 0,56 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
70 336 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 63353000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.76 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
64 803 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 63253000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.76 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
67 489 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 63353027
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.76 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 0,37, 0,56 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
73 811 грн.

















































































































































































































