- Головна
- Насоси промислові
- Насоси за типом рідини | Сторінка: 5
Насоси за типом рідини | Сторінка: 5

Для перекачування води, рідких харчових продуктів, стічних вод, хімічно активних рідин, кислот, лугу, спиртів, масла і нафтопродуктів. Забезпечення технологічних циклів для деревообробних підприємств, насоси термомасла, насоси клею і насоси для систем сушильних камер. Насоси для опалення, водопостачання.
Бітумні насоси
Насос Ex для зливу льяльних рідин
Насос для азотної кислоти
Насос для дозування гіпохлориту, хлору
Насос для рідкого скла
Насос для жиру
Насос для калій біхромат, їдкого натру
Насос для крему і пасти
Насос для риби і морепродуктів
Насос для сиропу
Насос (помпа) для сметани
Насос для вуглеводнів
Насос для фаршу
Насос для шоколаду і маси
Насос для емульсій і суспензій
Насос спецій і солі
Насос сирного зерна
Насос екстракту
Насоси для аміачної води, гідроксиду амонію NH4OH
Насоси для барди, бражки
Насоси для вина
Помпа для води
Насоси для в'язких рідин
Насоси для гексану
Насоси для гліцерину
Насоси для рідких кормів
Насоси для КАС
Насоси для керамічного шлікера
Насоси для кислоти
Насоси для клею
Насоси для фарб і лаку
Насоси для мазуту
Насоси для молока
Насоси для морозива
Насоси для сечовини, рідких добрив, аміаку
Насоси для нафтопродуктів, бензину, дизельного палива
Насоси для патоки
Насоси для перегрітої води
Насос для пермеата
Насоси для пива
Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
Насоси для субпродуктів та відходів бійні
Насоси для рослинного масла, олії
Насоси для смоли
Насоси для спирту ЕХ
Насоси для стічних і фекальних вод
Насоси для добрив
Насоси для хладону
Насоси для шламу
Насоси для лугу
Насоси для етиленгліколю
Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
Насоси термомасла +350
Насоси харчові для соку, концентратів
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 5
У наявності
Артикул: 1017419
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 280 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
170 225 грн.
У наявності
Артикул: 1017420
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 400 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
202 667 грн.
У наявності
Артикул: 1017421
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 500 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
276 821 грн.
У наявності
Артикул: ADA13013A2002
| Електромагніт | M60 |
| Виробник | AQUA |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
31 847 грн.
У наявності
Артикул: 01001
| Виробник | Prosystem AQUA |
| Тип | насос |
| Продуктивність, л/год | 0.5 |
| Вимірювальні параметри | pH |
| Діапазон вимірювання | 0-14 pH |
16 464 грн.
У наявності
Артикул: 290000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Матеріал | бронза |
| Діaметр вхідного патрубка | 14 mm |
3 284 грн.
У наявності
Артикул: 330000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Матеріал | бронза |
| Діaметр вхідного патрубка | 20 mm |
3 419 грн.
У наявності
Артикул: 340000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Матеріал | бронза |
| Діaметр вхідного патрубка | 25 mm |
3 581 грн.
У наявності
Артикул: 780000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,45 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
13 511 грн.
У наявності
Артикул: 790000 BP
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
9 850 грн.
У наявності
Артикул: 938000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,9 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
21 018 грн.
У наявності
Артикул: 4200
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,3 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
8 528 грн.
У наявності
Артикул: 1024389
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 44 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
77 480 грн.
У наявності
Артикул: 1024450
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
146 820 грн.
У наявності
Артикул: 1024478
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
146 820 грн.
У наявності
Артикул: S244-1002
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
49 215 грн.
У наявності
Артикул: S244-1021
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 17 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
100 535 грн.
У наявності
Артикул: 1027336
| Виробник | BTS Engineering |
| Частота обертання, об/хв | 10 000 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Вибухобезпека | ні |
27 770 грн.
У наявності
Артикул: 1041331
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 179 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
19 457 грн.
У наявності
Артикул: ADA10012B2000
| Електромагніт | M60 |
| Виробник | AQUA |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
13 679 грн.
У наявності
Артикул: 1015516
| Виробник | Ekler |
| Продуктивність, м.куб / год | 302 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 47.26 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | 6" |
216 387 грн.
У наявності
Артикул: 0001.0281
| Виробник | Ferroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | 60 mm |
54 141 грн.
У наявності
Артикул: 1000952
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 72 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 52 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
99 811 грн.
У наявності
Артикул: 1003729
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 132 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
99 811 грн.
У наявності
Артикул: 1019141
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 114 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25.8 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
85 887 грн.
У наявності
Артикул: 1019147
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 138 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 29.4 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
108 577 грн.
У наявності
Артикул: 1019148
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 150 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33.5 |
| Потужність, кВт | 18,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
117 742 грн.
У наявності
Артикул: 1024242
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 100 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 22 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
230 152 грн.
У наявності
Артикул: 1019059
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | чавун |
28 934 грн.
У наявності
Артикул: 1019084
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 130 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22.5 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
55 834 грн.

















































































































































































































