- Головна
- Насоси промислові
- Насоси за типом рідини | Сторінка: 7
Насоси за типом рідини | Сторінка: 7

Для перекачування води, рідких харчових продуктів, стічних вод, хімічно активних рідин, кислот, лугу, спиртів, масла і нафтопродуктів. Забезпечення технологічних циклів для деревообробних підприємств, насоси термомасла, насоси клею і насоси для систем сушильних камер. Насоси для опалення, водопостачання.
Бітумні насоси
Насос Ex для зливу льяльних рідин
Насос для азотної кислоти
Насос для дозування гіпохлориту, хлору
Насос для рідкого скла
Насос для жиру
Насос для калій біхромат, їдкого натру
Насос для крему і пасти
Насос для риби і морепродуктів
Насос для сиропу
Насос (помпа) для сметани
Насос для вуглеводнів
Насос для фаршу
Насос для шоколаду і маси
Насос для емульсій і суспензій
Насос спецій і солі
Насос сирного зерна
Насос екстракту
Насоси для аміачної води, гідроксиду амонію NH4OH
Насоси для барди, бражки
Насоси для вина
Помпа для води
Насоси для в'язких рідин
Насоси для гексану
Насоси для гліцерину
Насоси для рідких кормів
Насоси для КАС
Насоси для керамічного шлікера
Насоси для кислоти
Насоси для клею
Насоси для фарб і лаку
Насоси для мазуту
Насоси для молока
Насоси для морозива
Насоси для сечовини, рідких добрив, аміаку
Насоси для нафтопродуктів, бензину, дизельного палива
Насоси для патоки
Насоси для перегрітої води
Насос для пермеата
Насоси для пива
Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
Насоси для субпродуктів та відходів бійні
Насоси для рослинного масла, олії
Насоси для смоли
Насоси для спирту ЕХ
Насоси для стічних і фекальних вод
Насоси для добрив
Насоси для хладону
Насоси для шламу
Насоси для лугу
Насоси для етиленгліколю
Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
Насоси термомасла +350
Насоси харчові для соку, концентратів
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 7
Виробник: AlphaDynamicОчистити
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1070
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
231 171 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1073
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 36 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
410 418 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1074
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 56 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
446 463 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1075
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
231 171 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1077
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
266 990 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1080
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 36 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
446 238 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1081
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 56 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
482 057 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1096
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
230 343 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1097
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 56 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
293 178 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1100
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
238 694 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1101
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 56 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
301 532 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1104
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
247 050 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1105
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 56 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
309 884 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60001-N
| Виробник | AlphaDynamic |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1/2" |
72 682 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60103-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 820 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.119 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
102 563 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60104-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 500 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.068 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
102 563 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60105-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 400 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.056 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,18 |
100 948 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60106-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 250 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.045 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
102 563 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60101-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 500 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.068 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
106 602 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60102-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 820 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.119 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
106 602 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60701-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 500 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.068 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
181 707 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60702-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 820 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.119 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
181 707 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60002-N
| Виробник | AlphaDynamic |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
90 449 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60107-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 820 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.273 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
127 599 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60108-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 500 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.236 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
125 176 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60109-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 500 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.236 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
127 599 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60110-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 400 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.182 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,18 |
121 137 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60111-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 250 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.091 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,18 |
121 137 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60112-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 400 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.182 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
131 636 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60113-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 1 080 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.397 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
131 636 грн.

















































































































































































































