- Головна
- Насоси промислові
- Насоси за типом рідиниБітумні насосиНасос Ex для зливу льяльних рідинНасос для азотної кислотиНасос для дозування гіпохлориту, хлоруНасос для рідкого склаНасос для жируНасос для калій біхромат, їдкого натруНасос для крему і пастиНасос для риби і морепродуктівНасос для сиропуНасос (помпа) для сметаниНасос для вуглеводнівНасос для фаршуНасос для шоколаду і масиНасос для емульсій і суспензійНасос спецій і соліНасос сирного зернаНасос екстрактуНасоси для аміачної води, гідроксиду амонію NH4OHНасоси для барди, бражкиНасоси для винаПомпа для водиНасоси для в'язких рідинНасоси для гексануНасоси для гліцеринуНасоси для рідких кормівНасоси для КАСНасоси для керамічного шлікераНасоси для кислотиНасоси для клеюНасоси для фарб і лакуНасоси для мазутуНасоси для молокаНасоси для морозиваНасоси для сечовини, рідких добрив, аміакуНасоси для нафтопродуктів, бензину, дизельного паливаНасоси для патокиНасоси для перегрітої водиНасос для пермеатаНасоси для пиваНасоси для подачі хімреагентів дозуючіНасоси для субпродуктів та відходів бійніНасоси для рослинного масла, оліїНасоси для смолиНасоси для спирту ЕХНасоси для стічних і фекальних водНасоси для добривНасоси для хладонуНасоси для шламуНасоси для лугуНасоси для етиленгліколюНасоси кислотостійкі для агресивної рідиниНасоси термомасла +350Насоси харчові для соку, концентратів
- Насоси для кислоти | Сторінка: 34
Насоси для кислоти | Сторінка: 34

Основним і правильним критерієм підбору насоса для перекачування кислот є вибір - матеріалу насоса корпусу і робочого колеса, вала і деталей кріплення, ущільнювальних кілець, манжети, торцевих ущільнень в залежності від концентрації кислоти, температури і завдання технології.
Для правильного підбору можна використовувати таблицю хімічної сумісності або зверніться до інженера консультанту для підбору обладнання відповідно до Вашого технічного завдання.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 34
Тільки під замовлення
Артикул: 1036825
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 111 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
343 764 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035580
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 14.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12.5 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | GFRPP |
47 220 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035581
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 21.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16.5 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | GFRPP |
55 764 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035582
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 31.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 19 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | GFRPP |
58 762 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035583
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 31.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 19 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | GFRPP |
58 912 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035584
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 38.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25.5 |
| Потужність, кВт | 3,7 |
| Матеріал | GFRPP |
84 996 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035585
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 60 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 3,7 |
| Матеріал | GFRPP |
85 745 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035587
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 78 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 26.5 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | GFRPP |
122 921 грн.
Насос для розчину сульфіт натрію QHB-40012 PVDF, 245L/min, 12,5m, 380V, відцентровий самовсмоктуючий
Тільки під замовлення
Артикул: 1035588
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 14.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12.5 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PVDF |
88 893 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035589
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 21.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16.5 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PVDF |
99 986 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035590
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 31.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 19 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PVDF |
102 984 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035591
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 31.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 19 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PVDF |
104 183 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035592
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 38.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25.6 |
| Потужність, кВт | 3,7 |
| Матеріал | PVDF |
130 267 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035593
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 60 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 3,7 |
| Матеріал | PVDF |
137 912 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035594
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 72 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 26 |
| Потужність, кВт | 5 |
| Матеріал | PVDF |
169 541 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1035595
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 78 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 26.5 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PVDF |
176 137 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1037309
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.96 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 2.4 |
| Потужність, кВт | 0,01 |
| Матеріал | PP |
12 060 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1039459
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | POM-C |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/4" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039460
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/4" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039461
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/4" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039462
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039463
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039464
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039465
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039466
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039467
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | POM-C |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039468
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039469
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039470
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039471
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
Ціна за запитом



























































































































































