- Головна
- Насоси промислові
- Насоси за типом рідиниБітумні насосиНасос Ex для зливу льяльних рідинНасос для азотної кислотиНасос для дозування гіпохлориту, хлоруНасос для рідкого склаНасос для жируНасос для калій біхромат, їдкого натруНасос для крему і пастиНасос для риби і морепродуктівНасос для сиропуНасос (помпа) для сметаниНасос для вуглеводнівНасос для фаршуНасос для шоколаду і масиНасос для емульсій і суспензійНасос спецій і соліНасос сирного зернаНасос екстрактуНасоси для аміачної води, гідроксиду амонію NH4OHНасоси для барди, бражкиНасоси для винаПомпа для водиНасоси для в'язких рідинНасоси для гексануНасоси для гліцеринуНасоси для рідких кормівНасоси для КАСНасоси для керамічного шлікераНасоси для кислотиНасоси для клеюНасоси для фарб і лакуНасоси для мазутуНасоси для молокаНасоси для морозиваНасоси для сечовини, рідких добрив, аміакуНасоси для нафтопродуктів, бензину, дизельного паливаНасоси для патокиНасоси для перегрітої водиНасос для пермеатаНасоси для пиваНасоси для подачі хімреагентів дозуючіНасоси для субпродуктів та відходів бійніНасоси для рослинного масла, оліїНасоси для смолиНасоси для спирту ЕХНасоси для стічних і фекальних водНасоси для добривНасоси для хладонуНасоси для шламуНасоси для лугуНасоси для етиленгліколюНасоси кислотостійкі для агресивної рідиниНасоси термомасла +350Насоси харчові для соку, концентратів
- Насоси для морозива
Насоси для морозива

На всіх етапах технологічного процесу приготування морозива фільтрування, пастеризація продукту, гомогенізація, охолодження, перекачування на дозрівання, фрезерування і гартування застосовуються насоси.
Ми пропонуємо насоси для технологічних процесів харчової промисловості в санітарному, гігієнічному виконанні.
Підбір за параметрами
У наявності
Артикул: 1052216
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
41 763 грн.
У наявності
Артикул: 1052209
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
35 498 грн.
У наявності
Артикул: 1052210
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
35 847 грн.
У наявності
Артикул: 1052217
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
49 594 грн.
У наявності
Артикул: 1052211
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
44 895 грн.
У наявності
Артикул: 1052215
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
36 020 грн.
У наявності
Артикул: 1052212
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
29 930 грн.
У наявності
Артикул: 1052218
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
30 452 грн.
У наявності
Артикул: S244-1011
| Виробник | AlphaDynamic |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
74 499 грн.
У наявності
Артикул: 1052213
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
29 930 грн.
У наявності
Артикул: 1052214
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
38 978 грн.
У наявності
Артикул: 1052220
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
43 850 грн.
У наявності
Артикул: S244-1002
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
49 215 грн.
У наявності
Артикул: S244-1021
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 17 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
100 535 грн.
У наявності
Артикул: 1052219
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
33 062 грн.
У наявності
Артикул: S244-1001
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
37 025 грн.
У наявності
Артикул: S244-1019
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 11.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
91 279 грн.
У наявності
Артикул: S244-1015
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
91 279 грн.
У наявності
Артикул: 1041521
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Виробник | Shivay |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
107 143 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB30-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
78 974 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB50-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
96 143 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB80-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
157 948 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB100-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
188 850 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB150-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
260 958 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB251-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
334 625 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB502-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
472 906 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB503-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 54 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
634 601 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF0018
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
58 276 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF0030
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
67 990 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF0060
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
89 032 грн.



























































































































































