- Головна
- Насоси промислові
- Насоси за типом рідиниБітумні насосиНасос Ex для зливу льяльних рідинНасос для азотної кислотиНасос для дозування гіпохлориту, хлоруНасос для рідкого склаНасос для жируНасос для калій біхромат, їдкого натруНасос для крему і пастиНасос для риби і морепродуктівНасос для сиропуНасос (помпа) для сметаниНасос для вуглеводнівНасос для фаршуНасос для шоколаду і масиНасос для емульсій і суспензійНасос спецій і соліНасос сирного зернаНасос екстрактуНасоси для аміачної води, гідроксиду амонію NH4OHНасоси для барди, бражкиНасоси для винаПомпа для водиНасоси для в'язких рідинНасоси для гексануНасоси для гліцеринуНасоси для рідких кормівНасоси для КАСНасоси для керамічного шлікераНасоси для кислотиНасоси для клеюНасоси для фарб і лакуНасоси для мазутуНасоси для молокаНасоси для морозиваНасоси для сечовини, рідких добрив, аміакуНасоси для нафтопродуктів, бензину, дизельного паливаНасоси для патокиНасоси для перегрітої водиНасос для пермеатаНасоси для пиваНасоси для подачі хімреагентів дозуючіНасоси для субпродуктів та відходів бійніНасоси для рослинного масла, оліїНасоси для смолиНасоси для спирту ЕХНасоси для стічних і фекальних водНасоси для добривНасоси для хладонуНасоси для шламуНасоси для лугуНасоси для етиленгліколюНасоси кислотостійкі для агресивної рідиниНасоси термомасла +350Насоси харчові для соку, концентратів
- Насос для азотної кислоти | Сторінка: 11
Насос для азотної кислоти | Сторінка: 11

Азотна кислота змішується з водой у будь-яких співвідношеннях. У водних розчинах вона практично повністю диссоціює на іони.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 11
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRP-M-APD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
23 724 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRP-MTDPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
25 658 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRP-MTAPDX-
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
27 781 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRFCMTTFT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
54 376 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMIN-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
79 911 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB251-AL-HTALT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
119 865 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-P-HTTPT
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
39 643 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB150-ALHTTRV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
103 509 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15P-NTTPV
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
35 897 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15EC-NTTPV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | ECTFE |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
61 181 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMIDP-NTGKT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | 1/4" |
25 596 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMIDPC-NTGRT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP + CF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/4" |
30 279 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMIDP-NTAKT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/4" |
25 596 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15ECNTTED--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | ECTFE |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
53 190 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15ECNTTEV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | ECTFE |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
53 190 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15P-NTAPV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
31 964 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15P-NTTPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
32 900 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15P-NTTPV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
32 900 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15P-NTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
31 964 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15P-NTTPVX-
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
36 209 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0020P-WSPT1-AB
| Температура (min), °C | -4 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
17 190 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0020KC-MTTKT1-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
36 450 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0020O-WTOT1-AB
| Температура (min), °C | -5 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | POMc |
19 270 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0020O-HTTOT1-AB
| Температура (min), °C | -5 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | POMc |
21 480 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0035P-WTPT1-AB
| Температура (min), °C | -4 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
20 100 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0035P-HTNST1-AB
| Температура (min), °C | -4 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
22 180 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0035A-HTTST1-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
23 560 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0035KC-MTTKT1-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
45 040 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0035A-HTST1-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
22 870 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P0035A-MTSST1-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
23 560 грн.



























































































































































