- Головна
- Насоси промислові
- Насоси за типом
Насоси за типом

Переміщення різних типів рідини, вода, рідкі харчові продукти, кислоти і луги, води з включенням абразиву, рідини з великим включенням сухих речовин, концентровані або продукти з високим вмістом сухих речовин, масла, нафтопродукти перекачуються різними за типом робочого механізму насосами.
Насосами відцентровими, де робоче колесо певної конфігурації захоплює рідину і під впливом відцентрової сили переміщує рідина в систему або трубопроводи.
Об'ємні насоси по типу шестерні, гвинтові, мембранні, плунжерні, поршневі, кулачкові, шлангові, перистальтичні, діафрагмові, в різних виконаннях і матеріалах, все це насоси по типу.
Бочкові насоси
Вакуумні насоси
Вертикальні напівзаглибні насоси
Гвинтові насоси
Вихрові насоси
Герметичні насоси
Диспергатор-емульгатор, гомогенізатор
Дозуючі насоси
Імпелерні насоси
Каналізаційні станції
Консольні насоси
Кулачкові насоси
Мембранні насоси
Мембранні погружні пневматичні насоси
Багатоступінчасті насоси
Моноблочні насоси із чавуну
Мотопомпи
Моторні мембранні насоси
Насос Ex ATEX
Насос з приводом від ВВП
Насоси двостороннього входу
Насоси конструкції «Інлайн»
Насоси з мокрим ротором
Осьові пропеллерні насоси
Перистальтичні насоси
Пластинчато-роторні насоси
Плунжерні насоси
Напівзанурені фекальні, дренажні насоси
Занурювальні дренажно-фекальні насоси
Погружні шламові насоси
Поршневі насоси
Роликові насоси
Самовсмоктуючі насоси
Санітарні, гігієнічні насоси
Свердловинні насоси
Соленоїдний насос дозатор
Станції водопостачання і пожежогасіння
Хімічні насоси з магнітною муфтою
Відцентрові насоси
Шестеренні насоси
Індустріальні шлангові перистальтичні насоси
Підбір за параметрами
Виробник: DEBEMОчистити
У наявності
Артикул: IB15-P-NTTPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
31 215 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRPH1200-EL
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Матеріал | PP |
71 794 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRFH1200-EL
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PVDF |
103 634 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRAA1200-EL
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 316L |
84 904 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRAXA1200-EL
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 316L |
116 868 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRPH1200-PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PP |
82 407 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRFH1200-PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PVDF |
114 247 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRAH1200-PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 316L |
93 271 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRAXA1200-PN-300W
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 42,5 mm |
75 883 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRAXA1200-PN-400W
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 42,5 mm |
89 275 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRPH1200-EL-ATEX
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PP |
101 787 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRA-1200EL800
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Матеріал | AISI 316L |
78 826 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRF-1200EL800
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Матеріал | PVDF |
78 765 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRA-1200PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 42 mm |
83 593 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRA-0900PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 42 mm |
83 593 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRF-1200PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 42 mm |
99 763 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRF-0900PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 42 mm |
99 763 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRP-0900PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 42 mm |
72 107 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRP-1200PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 42 mm |
72 107 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRA-0900EL.
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,5 |
| Матеріал | AISI 316L |
77 725 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRA-0900EL800
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Матеріал | AISI 316L |
77 725 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRP-1200EL800
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Матеріал | PP |
64 615 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRP-0900EL800
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Матеріал | PP |
64 615 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRF-0900EL800
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Матеріал | PVDF |
94 518 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB30-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
78 974 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB50-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
96 143 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB80-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
157 948 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB100-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
188 850 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB150-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
260 958 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB251-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
334 625 грн.




































































































































































































