- Головна
- Насоси промислові
- Насоси за типом
Насоси за типом

Переміщення різних типів рідини, вода, рідкі харчові продукти, кислоти і луги, води з включенням абразиву, рідини з великим включенням сухих речовин, концентровані або продукти з високим вмістом сухих речовин, масла, нафтопродукти перекачуються різними за типом робочого механізму насосами.
Насосами відцентровими, де робоче колесо певної конфігурації захоплює рідину і під впливом відцентрової сили переміщує рідина в систему або трубопроводи.
Об'ємні насоси по типу шестерні, гвинтові, мембранні, плунжерні, поршневі, кулачкові, шлангові, перистальтичні, діафрагмові, в різних виконаннях і матеріалах, все це насоси по типу.
Бочкові насоси
Вакуумні насоси
Вертикальні напівзаглибні насоси
Гвинтові насоси
Вихрові насоси
Герметичні насоси
Диспергатор-емульгатор, гомогенізатор
Дозуючі насоси
Імпелерні насоси
Каналізаційні станції
Консольні насоси
Кулачкові насоси
Мембранні насоси
Мембранні погружні пневматичні насоси
Багатоступінчасті насоси
Моноблочні насоси із чавуну
Мотопомпи
Моторні мембранні насоси
Насос Ex ATEX
Насос з приводом від ВВП
Насоси двостороннього входу
Насоси конструкції «Інлайн»
Насоси з мокрим ротором
Осьові пропеллерні насоси
Перистальтичні насоси
Пластинчато-роторні насоси
Плунжерні насоси
Напівзанурені фекальні, дренажні насоси
Занурювальні дренажно-фекальні насоси
Погружні шламові насоси
Поршневі насоси
Роликові насоси
Самовсмоктуючі насоси
Санітарні, гігієнічні насоси
Свердловинні насоси
Соленоїдний насос дозатор
Станції водопостачання і пожежогасіння
Хімічні насоси з магнітною муфтою
Відцентрові насоси
Шестеренні насоси
Індустріальні шлангові перистальтичні насоси
Підбір за параметрами
Виробник: ETATRON D.S.Очистити
У наявності
Артикул: SSO0000402
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Температура (max), С | 80 |
| Вимірювальні параметри | Рівень реагенту |
| Довжина кабелю, м | 2 |
2 889 грн.
У наявності
Артикул: PBV4337274
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 34 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 6 Вт |
9 438 грн.
У наявності
Артикул: AEL0003801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Тиск, бар | 6 |
| Вимірювальні параметри | Rx |
| Діапазон вимірювання | ±1000 mV |
7 226 грн.
У наявності
Артикул: DPS0001601
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | виконання «IN-LINE» (в систему) |
| Підключення | 1"1/2 |
| Країна походження | Італія |
9 245 грн.
У наявності
Артикул: KPA0000201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Запчастина |
| Підключення | 1"1/2 |
| Країна походження | Італія |
11 393 грн.
У наявності
Артикул: PBH4230564
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 150 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 20 |
29 853 грн.
У наявності
Артикул: CXB1000101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | рН-Rx-Cl |
40 125 грн.
У наявності
Артикул: AD0039AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
67 218 грн.
У наявності
Артикул: PBT2304601
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 111 Вт 0,48А |
35 118 грн.
У наявності
Артикул: PBT1818401
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 124 Вт 0,54А |
47 380 грн.
У наявності
Артикул: PBT1718401
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 124 Вт 0,54А |
60 862 грн.
У наявності
Артикул: 2105007
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Кабель DIN SN6 - BNC |
| Довжина кабелю, м | 15 |
| Матеріал корпусу | PP |
| Країна походження | Італія |
9 694 грн.
У наявності
Артикул: AEL0004501
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Довжина, мм | 150 |
| Габарити, мм | 150х12 |
| Тиск, бар | 16 |
32 300 грн.
У наявності
Артикул: SPS0002201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Вимірювальні параметри | pH-Rx-Cl-T |
| Діапазон вимірювання | 0-2 ppm |
| Матеріал корпусу | Plexiglass |
| Матеріал резини ущільнення | VITON |
91 615 грн.
У наявності
Артикул: PLX2422201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
| Модель | MA/MB |
15 472 грн.
У наявності
Артикул: BD0300AP00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
78 141 грн.
У наявності
Артикул: BP1027BI00900
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BI |
170 581 грн.
У наявності
Артикул: CXB0002502
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Габарити, мм | 206,5х159х113 |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | pH |
29 876 грн.
У наявності
Артикул: CXB0002602
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Габарити, мм | 206,5х159х113 |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | Rx |
30 639 грн.
У наявності
Артикул: SCV0001005
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Кабель |
| Довжина кабелю, м | 2 |
| Країна походження | Італія |
12 173 грн.
У наявності
Артикул: PPF0225564
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 20 |
| Електроживлення | 24 V |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Тиск, бар | 1 |
5 721 грн.
У наявності
Артикул: 1166117
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Клапан вприску |
| З'єднання | 1" Gm |
| Максимальний потік | 1000 л/ч |
| Матеріал корпусу | ПВХ |
11 749 грн.
У наявності
Артикул: KFT0000301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Підключення | 1"1/2 |
| Країна походження | Італія |
32 229 грн.
У наявності
Артикул: AEL0004921
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Вимірювальні параметри | pH |
| Діапазон вимірювання | 0-14 pH |
| Довжина кабелю, м | 5 |
8 988 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBV4337264
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 34 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 6 Вт |
9 438 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBV4336564
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 37 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 5 Вт |
9 438 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBV4337374
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 105 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 5 Вт |
9 438 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBV43373Р6
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 105 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 5 Вт |
9 438 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBV43372Р6
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 34 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 5 Вт |
9 438 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBV43365P6
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 37 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 5 Вт |
9 438 грн.




































































































































































































