- Головна
- Насоси промислові
- Насоси по галузі за призначеннямБар'єрний насос НПЗ забруднюючих речовинВисокотемпературні насоси +400°CКріогенні насоси для рідин -196°CНасос Ex для біогазових станційНасос відкачування фільтрату свердловин забору газу ATEXНасос фільтрату забору та утилізації біогазуНасоси води видобувних свердловинНасоси для вигрузки та загрузки залізничних цистернНасоси для зниження рівня паводкових водТрюмний насос Ex сертифікат ATEXНасоси для сільського господарства та іригаціїНасоси для харчової промисловостіГідропоніка (Системи дозування добрив)Насоси для деревообробкиХімічні насосиНасоси для ЖКГНасоси для випарних апаратівНасоси для парових котлів, живильні насосиПромислові насоси
- Хімічні насоси
- Насоси для гальваніки | Сторінка: 13
Насоси для гальваніки | Сторінка: 13

Також насоси підходять для наступних технологічних процесів:
- циркуляція гальванічних розчинів, перекачування електроліту;
- очисні споруди, підготовка води;
- травильні процеси;
- друковані плати, виготовлення;
- хімічна промисловість, фармацевтичні виробництва;
- металургія;
- фізико-хімічна вичинка шкіри тварин.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 13
Тільки під замовлення
Артикул: 1023118
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 43.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 34 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | CFRETFE |
212 760 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023119
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 51.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 31 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | CFRETFE |
219 960 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023120
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 102 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | CFRETFE |
270 180 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023670
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.9 |
| Потужність, кВт | 0,045 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
50 255 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023671
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Потужність, кВт | 0,065 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
51 635 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023672
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Потужність, кВт | 0,26 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | DN25 |
68 978 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023673
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
121 007 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023674
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.8 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
128 890 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023675
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
150 963 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023676
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
166 138 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023677
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 19.8 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
184 269 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023678
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Потужність, кВт | 3,75 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2 1/2" |
225 853 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FMP0610NWRVN1BEN3
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
63 116 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FMB30WRVN1BN
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 3 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
22 117 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FMB65WRVN1BN
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5.8 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
31 451 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1036028
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | PP |
188 068 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR006PDT11LIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PP |
83 572 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR006PDT11MIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
85 621 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR006PDT11HIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
99 960 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR006KVT11LIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PVDF |
124 949 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR006KVT11MIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PVDF |
126 997 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR006KVT11HIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PVDF |
141 336 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR010PDT11LIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
90 128 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR010PDT11MIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
104 465 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR010PDT11HIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PP |
109 381 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR010KVT11LIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PVDF |
127 406 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR010KVT11MIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PVDF |
141 746 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR010KVT11HIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PVDF |
146 662 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR015PDT11LIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
108 562 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DR015PDT11MIE-3h
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PP |
113 478 грн.



























































































































































