- Головна
- Насоси промислові
- Насоси по галузі за призначеннямБар'єрний насос НПЗ забруднюючих речовинВисокотемпературні насоси +400°CКріогенні насоси для рідин -196°CНасос Ex для біогазових станційНасос відкачування фільтрату свердловин забору газу ATEXНасос фільтрату забору та утилізації біогазуНасоси води видобувних свердловинНасоси для вигрузки та загрузки залізничних цистернНасоси для зниження рівня паводкових водТрюмний насос Ex сертифікат ATEXНасоси для сільського господарства та іригаціїНасоси для харчової промисловостіГідропоніка (Системи дозування добрив)Насоси для деревообробкиХімічні насосиНасоси для ЖКГНасоси для випарних апаратівНасоси для парових котлів, живильні насосиПромислові насоси
- Хімічні насоси
- Насоси для гальваніки | Сторінка: 4
Насоси для гальваніки | Сторінка: 4

Також насоси підходять для наступних технологічних процесів:
- циркуляція гальванічних розчинів, перекачування електроліту;
- очисні споруди, підготовка води;
- травильні процеси;
- друковані плати, виготовлення;
- хімічна промисловість, фармацевтичні виробництва;
- металургія;
- фізико-хімічна вичинка шкіри тварин.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 4
Виробник: QeehuaОчистити
Тільки під замовлення
Артикул: 1023107
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 33.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 31.9 |
| Потужність, кВт | 3,75 |
| Матеріал | GFRPP |
92 744 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023108
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 28.9 |
| Потужність, кВт | 3,75 |
| Матеріал | GFRPP |
92 744 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023109
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 43.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 34 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | GFRPP |
130 976 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023110
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 51.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 31 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | GFRPP |
138 121 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023111
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 102 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | GFRPP |
172 852 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023112
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 16.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14.5 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | CFRETFE |
151 701 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023113
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | CFRETFE |
158 137 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023114
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 26.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | CFRETFE |
161 781 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023115
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 31.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21.9 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | CFRETFE |
169 160 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023116
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 33.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 31.9 |
| Потужність, кВт | 3,75 |
| Матеріал | CFRETFE |
188 184 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023117
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 28.9 |
| Потужність, кВт | 3,75 |
| Матеріал | CFRETFE |
188 561 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023118
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 43.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 34 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | CFRETFE |
229 301 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023119
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 51.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 31 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | CFRETFE |
237 063 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023120
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 102 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | CFRETFE |
291 194 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023670
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.9 |
| Потужність, кВт | 0,045 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
50 255 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023671
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Потужність, кВт | 0,065 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
51 635 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023672
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Потужність, кВт | 0,26 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | DN25 |
68 978 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023673
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
121 007 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023674
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.8 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
128 890 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023675
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
150 963 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023676
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
166 138 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023677
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 19.8 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
184 269 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1023678
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Потужність, кВт | 3,75 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2 1/2" |
225 853 грн.




















































































































































