Товари DEBEM. Сторінка 34

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
Сортування:
Сторінка - 34
Тільки під замовлення
Артикул: MB120--P-TSVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
108 191 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB130--FCTLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 19 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PVDF |
162 194 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB140-P-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PP |
122 675 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB140--P-TSDN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PP |
132 914 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB150--P-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PP |
173 618 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB160P-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 34 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PP |
183 544 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB160--P-TSVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 34 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PP |
229 117 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB080--P-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PP |
58 061 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB080--P-TLDN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PP |
62 180 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: H-15S-140TREEPHASE
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 500 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
57 805 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: E-800-4-three-pvdf
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 800 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
32 133 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: E-1200-4-three-pvdf
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
40 011 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: EH-1200-4-three-pvdf
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
43 524 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: H-15S-90MONOPHASE
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 500 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
59 574 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: F-1200-2-mono-pvc
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
46 075 грн.











































































































































