Товари ETATRON D. S.. Сторінка 12

Компанія ETATRON D.S. розробляє і виробляє широкий спектр різних типів дозуючих насосів, аналізаторів рідини і станцій дозації, які призначені для більшості установок дозування хімічних реагентів і систем контролю і аналізу.
Сортування:
Сторінка - 12
Тільки під замовлення
Артикул: BP0503AA00700
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
154 916 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0838AA00900
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
184 449 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0128BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
90 908 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0503BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
108 499 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0312BA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
83 718 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP1027BA00700
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
164 932 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0011AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
72 611 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0077AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
72 611 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0013BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
45 390 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0058BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
60 862 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CBX8011301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Модель | eTWIN PDE |
| Тиск, бар | 5 |
44 949 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXR1010101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | рН-Rx-Cl |
29 276 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB0009701
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | Кисень |
77 555 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB5015101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | Електропровідність (CD) |
43 721 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0135AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
91 871 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0278AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
132 896 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0535AA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
137 261 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0113BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
56 240 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0188BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
70 171 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0478BA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
87 465 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0027AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
51 381 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0061AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
74 537 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0033CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
53 800 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0084CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
41 410 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX0822001
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
31 202 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX1322801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
35 210 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2323101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 58 |
19 068 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2403801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
16 564 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX1722201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
22 855 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX3622201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
28 120 грн.


























































































































































