Товари ETATRON D. S.. Сторінка 20

Компанія ETATRON D.S. розробляє і виробляє широкий спектр різних типів дозуючих насосів, аналізаторів рідини і станцій дозації, які призначені для більшості установок дозування хімічних реагентів і систем контролю і аналізу.
Сортування:
Сторінка - 20
Тільки під замовлення
Артикул: AD0123AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
72 354 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0039CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
40 768 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX0822201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
21 039 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX082285E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
30 624 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX132285E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 8 |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
46 102 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX232285E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 10 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 58 |
23 818 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2422001
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
30 495 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX1722801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
24 717 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX3622801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
30 367 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2722201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
37 301 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX272225E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
37 301 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX3923101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
27 863 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PKX0128901
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 32Вт 0,14А |
14 381 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PKX0104001
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 32Вт 0,14А |
14 381 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT2319801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 115 Вт 0,48А |
40 639 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT270435E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 95 Вт 0,39А |
51 489 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT0419001
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 124 Вт 0,54А |
50 141 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT180435E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 95 Вт 0,39А |
33 384 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU503874I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 32Вт 0,14А |
20 031 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU453964I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 7/26 |
27 542 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU483954I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 10/32 Вт 1,8А |
41 666 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU463944I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 7/26 |
46 867 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB8001201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Модель | eTWIN PDP |
| Тиск, бар | 1.5 |
45 839 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBX242228F
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
19 132 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT1241003
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 600 |
41 144 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT1242101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 800 |
50 529 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT3741720
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 500 |
181 373 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT2861700
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 500 |
231 018 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: SCV0001301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Кабель |
| Країна походження | Італія |
12 840 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: SPS0001801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | виконання «OFF-LINE» (байпас) |
| Матеріал корпусу | Plexiglass |
| Країна походження | Італія |
43 978 грн.


























































































































































