Товари ETATRON D. S.. Сторінка 8

Компанія ETATRON D.S. розробляє і виробляє широкий спектр різних типів дозуючих насосів, аналізаторів рідини і станцій дозації, які призначені для більшості установок дозування хімічних реагентів і систем контролю і аналізу.
Сортування:
Сторінка - 8
Тільки під замовлення
Артикул: AD0060AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
73 510 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0021CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
39 997 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0041CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
41 410 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX0822801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
23 818 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX1303201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
38 145 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2303801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
14 638 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX230385E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
19 260 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX242315E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
31 394 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX172285E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
33 384 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX362315E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
43 015 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2722801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
33 256 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX272285E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
40 018 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX392225E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
28 762 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PKX3003901
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 32Вт 0,14А |
16 371 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PKX01028A7
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Тиск, бар | 5 |
| Продуктивність, л/год | 1 |
| Кількість імпульсів за хвилину | 120 |
14 830 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT2318401
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 124 Вт 0,54А |
| Модель | MA/AD |
47 637 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT2719301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 124 Вт 0,54А |
63 174 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT1804301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 95 Вт 0,39А |
25 096 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBT1704601
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 111 Вт 0,48А |
50 012 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU453914I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 7/26 |
27 542 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU483894I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 5/23 Вт 1,4А |
34 604 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU483864І
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 10/35 Вт 1,9А |
45 574 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PEU463974I
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 10/35 Вт 1,9А |
51 617 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CBX8010101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Модель | eTWIN PDE |
| Тиск, бар | 6 |
44 949 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBX392315A
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
30 033 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT1242303
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 700 |
41 144 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT3241320
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 700 |
91 060 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT2361000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 600 |
89 973 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT3341121
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 800 |
107 648 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: SCV0000405*
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Країна походження | Італія |
9 937 грн.


























































































































































