Товари ETATRON D. S.. Сторінка 7

Компанія ETATRON D.S. розробляє і виробляє широкий спектр різних типів дозуючих насосів, аналізаторів рідини і станцій дозації, які призначені для більшості установок дозування хімічних реагентів і систем контролю і аналізу.
Сортування:
Сторінка - 7
Тільки під замовлення
Артикул: BP0163BA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
83 718 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0513BA00700
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
144 580 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP1027BA00900
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
170 581 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0046AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
52 388 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0006BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
45 390 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0064BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
45 390 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0220AP00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Продуктивність, л/год | 251 |
| Кількість ходів плунжера /хв. | 60 |
70 878 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXR1005101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | рН-Rx-Cl |
28 313 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB0009102
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | Електропровідність (CD) |
93 797 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB5010101ER
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 3 |
| Вимірювальні параметри | рН-Rx-Cl |
92 578 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0079AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
91 871 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0300AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
120 569 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0420AA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
100 217 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0056BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
56 240 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0257BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
77 555 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0278BA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
98 420 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0016AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
72 418 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0060AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
73 510 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0021CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
39 997 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0041CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
41 410 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX0822801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
23 818 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX1303201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
38 145 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2303801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
14 638 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX230385E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
19 260 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX242315E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
31 394 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX172285E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
33 384 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX362315E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
43 015 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX2722801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
33 256 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX272285E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 58 |
40 018 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PLX392225E
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
28 762 грн.


























































































































































