Товари ETATRON D. S.. Сторінка 9

Компанія ETATRON D.S. розробляє і виробляє широкий спектр різних типів дозуючих насосів, аналізаторів рідини і станцій дозації, які призначені для більшості установок дозування хімічних реагентів і систем контролю і аналізу.
Сортування:
Сторінка - 9
Тільки під замовлення
Артикул: PPF0736864
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 10 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 3,5 Вт |
6 292 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB4000401
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 15 |
| Тиск, бар | 1.5 |
30 560 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB0055001
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 48 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 3,5 Вт |
17 719 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0052AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
86 243 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0256AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
92 385 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0158AA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
70 428 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0251AA00700
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
154 916 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0503AA00900
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
162 364 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0103BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
86 286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0431BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
108 499 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0251BA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
112 608 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0838BA00700
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
156 650 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0006AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
52 388 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0064AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
52 388 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0011BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
63 302 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0077BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
63 302 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CBX8010301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Модель | eTWIN PDE |
| Тиск, бар | 6 |
44 949 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXR1005111
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 12 V DC - 24 V AC/DC |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | рН-Rx-Cl |
31 137 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB0009103
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 2 |
| Вимірювальні параметри | CD + pH-Rx-Cl |
105 097 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB5010111ER
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 12 V DC - 24 V AC/DC |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 3 |
| Вимірювальні параметри | рН-Rx-Cl |
101 887 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0113AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
67 090 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0188AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
97 072 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0478AA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
137 261 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0079BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
75 757 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0300BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
77 555 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0420BA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
71 233 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0021AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
51 381 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0041AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
52 816 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0027CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
39 997 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AD0061CA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PP |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
55 790 грн.


























































































































































