Товари LEO. Сторінка 3

LEO Group - високотехнологічне підприємство національного рівня. Компанія займається дослідженням, розробкою, проектуванням, виробництвом, продажем і обслуговуванням повного спектру насосів.
Сортування:
Сторінка - 3
У наявності
Артикул: 775433
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 36 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
6 566 грн.
У наявності
Артикул: 775520
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | 1 1/2” |
9 293 грн.
У наявності
Артикул: 774471
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,27 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
5 149 грн.
У наявності
Артикул: 776914
| Виробник | LEO |
| Країна походження | Китай |
| Наявність запасних частин | так |
10 768 грн.
У наявності
Артикул: 7755373
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 66 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Діaметр вхідного патрубка | 2 1/2" |
23 770 грн.
У наявності
Артикул: 771554
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 29.6 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
23 454 грн.
У наявності
Артикул: 7715873
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 84 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30.6 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
37 651 грн.
У наявності
Артикул: 771042
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 116 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
38 268 грн.
У наявності
Артикул: 7711003
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 96 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
40 217 грн.
У наявності
Артикул: 7711313
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 78 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
41 950 грн.
У наявності
Артикул: 773811
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 26 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
12 447 грн.
У наявності
Артикул: 7738173
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 42 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
54 896 грн.
У наявності
Артикул: 775264
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
10 341 грн.
У наявності
Артикул: 775613
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
14 370 грн.
У наявності
Артикул: 775455
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 74 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
14 432 грн.
У наявності
Артикул: 775132
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
2 901 грн.
У наявності
Артикул: 774412
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 4 |
| Потужність, кВт | 0,074 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
3 272 грн.
У наявності
Артикул: 773146
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Потужність, кВт | 0,4 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
| Ступінь захисту | IP68 |
2 334 грн.
У наявності
Артикул: 7715543
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
19 154 грн.
У наявності
Артикул: 7715553
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 27 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33.5 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
24 433 грн.
У наявності
Артикул: 7710423
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 116 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
39 366 грн.
У наявності
Артикул: 7711023
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 114 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
41 933 грн.
У наявності
Артикул: 7711333
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 91 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
44 629 грн.
У наявності
Артикул: 7711743
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 23.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 68 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
54 638 грн.
У наявності
Артикул: 773833
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 37 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
18 531 грн.
У наявності
Артикул: 7738333
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 37 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
17 507 грн.
У наявності
Артикул: 775228
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 37.5 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
11 447 грн.
У наявності
Артикул: 775612
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
13 257 грн.
У наявності
Артикул: 775446
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 82 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
13 830 грн.
У наявності
Артикул: 775414
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
7 565 грн.


























































































































































