Товари LEO. Сторінка 5

LEO Group - високотехнологічне підприємство національного рівня. Компанія займається дослідженням, розробкою, проектуванням, виробництвом, продажем і обслуговуванням повного спектру насосів.
Сортування:
Сторінка - 5
У наявності
Артикул: 773812
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 29 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
16 623 грн.
У наявності
Артикул: 772227
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 27 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17.5 |
| Потужність, кВт | 1,6 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2 1/2" |
9 650 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 773242
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5.5 |
| Потужність, кВт | 0,4 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
3 054 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 772604
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 91 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 3/4" |
10 891 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 776201
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
6 021 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 776132
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
5 293 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 7752733
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 54 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 46.5 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
32 720 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 7752663
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 55 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
15 478 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 775267
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 27 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 31 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
21 656 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 775636
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 48 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
17 717 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 7754753
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 103 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
29 473 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 7752983
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
27 932 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 775276
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 400 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12.5 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
7 258 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 774444
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 0,15 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
3 791 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 776496
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
25 100 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 775531
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10.5 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/4" |
10 463 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 771048
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 170 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
44 073 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 772513
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 20 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
12 269 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 7714153
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24.5 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN40 |
38 090 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 7738123
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 29 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
16 343 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 7738563
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 81 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN80 |
31 056 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 773244
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 9 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
3 415 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 776411
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
8 937 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 776202
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 39 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
7 035 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 776412
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
9 937 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 7752693
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 27 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 49 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
28 849 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 7752923
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 60 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17.5 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 3" |
22 108 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 775285
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 66 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17.5 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 4" |
19 922 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 775291
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 60 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 3" |
21 859 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 775656
| Виробник | LEO |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21.4 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
22 611 грн.


























































































































































