Товари Pedrollo. Сторінка 5

Електронасоси компанії PEDROLLO продаються в торгових мережах більше 160-и країн світу, надаючи кінцевому споживачу широкий асортимент продукції, здатний задовольнити основну частину побутових потреб, а також потреби промисловості, комунального і сільського господарства.
Сортування:
Сторінка - 5
Тільки під замовлення
Артикул: 4941005WLA1
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
27 789 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 494L9126AX
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 110 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
74 402 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4941212WLA
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 56 |
| Потужність, кВт | 3 |
44 399 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4941510WLA
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 3 |
44 082 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: bl00005
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40.5 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
17 900 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48SGM88B0A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
29 739 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PNK60A-1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
3 893 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 47HF6M0B7A1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 66 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14.7 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 3" |
26 892 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 47HF50T6BA
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 9 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
12 339 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 47HF61MB7A1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
23 939 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 47HF5T0AA
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 36 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14.5 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
16 241 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 44CI04A1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 23 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
9 438 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 44CI17MA1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 9.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 36 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
19 616 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 44CT216AA
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 27 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 49 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
47 720 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 44CP190IA
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 37 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
24 151 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PNKS60A
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
8 700 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PM9317A1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
22 147 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PT9117A
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 85 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
21 198 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQ917A1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 85 |
| Потужність, кВт | 0,4 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
18 983 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQT917A
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 85 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
19 510 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48TXP25A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10.5 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
37 544 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48SGV96C0A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.5 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
26 262 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 49480012WLA
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
23 747 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 49480042WLA
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 207 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
43 080 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 49480122WLA
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 115 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
33 378 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 49480209WLA
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 57 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
21 920 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 49480233WLA
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 216 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
36 911 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 49480415WLA
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 81 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
26 917 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 49480606WLA
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 29 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
21 352 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 49480632WLA
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 149 |
| Потужність, кВт | 4 |
52 357 грн.


























































































































































