Товари Yuzuak. Сторінка 10
Сортування:
Сторінка - 10
Тільки під замовлення
Артикул: LYF015
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 196 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DRAG003
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
91 312 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CLMP004
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
392 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS075
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
4 762 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS101
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
6 718 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS122
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
4 892 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS015
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 239 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS047
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
2 022 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK090-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | Mini ECO 1" |
| Підключення | 1" |
| Країна походження | Туреччина |
| Вага, кг | 4 |
2 936 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK098-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | 4 Pod 2" |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
| Вага, кг | 12 |
6 458 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK009-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | JET55 |
| Підключення | 2,5" |
| Країна походження | Туреччина |
37 177 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK008-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | JET50 |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
28 698 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK033
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | JET65T |
| Підключення | DN65 |
| Країна походження | Туреччина |
214 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK026
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | Fire JET |
| Підключення | DN65 |
| Країна походження | Туреччина |
57 397 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK036
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM15 PC |
| Підключення | DN65 |
| Країна походження | Туреччина |
320 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK057-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM22 |
| Підключення | 1" |
| Країна походження | Туреччина |
2 022 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK071-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | В30 |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
3 528 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK079-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM42 FC |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
10 311 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P004
| Вид палива | бензин |
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність, м.куб / год | 78 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 75 |
| Потужність, кВт | 14,9 |
232 506 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P013
| Вид палива | дизельне пальне |
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність, м.куб / год | 95 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 110 |
| Потужність, кВт | 33,6 |
975 690 грн.

















































































































































