Products Yuzuak. Page 10

Pre-order only
Vendor code: YZK036
| Producer | Yuzuak |
| Model | ATOM15 PC |
| Connection | DN65 |
| Country of Origin | Turkey |
$5
Pre-order only
Vendor code: YZK057-NPT
| Producer | Yuzuak |
| Model | ATOM22 |
| Connection | 1" |
| Country of Origin | Turkey |
$31
Pre-order only
Vendor code: YZK071-NPT
| Producer | Yuzuak |
| Model | B30 |
| Connection | 1,5" |
| Country of Origin | Turkey |
$54
Pre-order only
Vendor code: YZK079-NPT
| Producer | Yuzuak |
| Model | ATOM42 FC |
| Connection | 2" |
| Country of Origin | Turkey |
$156
Pre-order only
Vendor code: P004
| Fuel type | gasoline |
| Producer | Yuzuak |
| Pump capacity, m3/h | 78 |
| Feed height, m | 75 |
| Power capacity, kW | 14,9 |
$3,505
Pre-order only
Vendor code: P013
| Fuel type | diesel fuel |
| Producer | Yuzuak |
| Pump capacity, m3/h | 95 |
| Feed height, m | 110 |
| Power capacity, kW | 33,6 |
$14,708
Pre-order only
Vendor code: 1022304
| Producer | Yuzuak |
| Max.flow rate, m3/h | 7 |
| Model | Irriforce Minix |
| Pressure, bar | 7 |
| Cabel length,m | 120 |
$1,659
Pre-order only
Vendor code: 1022312
| Producer | Yuzuak |
| Max.flow rate, m3/h | 45 |
| Model | Irriforce MICO |
| Pressure, bar | 8 |
| Cabel length,m | 200 |
$8,259
Pre-order only
Vendor code: 1022320
| Producer | Yuzuak |
| Max.flow rate, m3/h | 66 |
| Model | Irriforce Comfort |
| Pressure, bar | 8 |
| Cabel length,m | 400 |
$15,125
Pre-order only
Vendor code: YZK065-NPT
| Producer | Yuzuak |
| Connection | 2" |
| Country of Origin | Turkey |
$26
Pre-order only
Vendor code: YZK139
| Producer | Yuzuak |
| Connection | 1" |
| Country of Origin | Turkey |
$8
Quick Coupling System For Sprinkler Inlet female 2,5 inch X Output male 2,5 inch For NPT Connections
Pre-order only
Vendor code: YZK147
| Producer | Yuzuak |
| Connection | 2,5" |
| Country of Origin | Turkey |
| Application | JET65 |
$60
Pre-order only
Vendor code: YZK156-BSP
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$22
Pre-order only
Vendor code: YZK164-BSP
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$49
Pre-order only
Vendor code: PVC3
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$4
Pre-order only
Vendor code: PVC11
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$7
















































































































































