- Головна
- Насоси промислові | Сторінка: 20
Насоси промислові | Сторінка: 20

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 20
Виробник: LIVERANIОчистити
Тільки під замовлення
Артикул: 8238GEBA400MGTF
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 24.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 100 |
| Потужність, кВт | 11 |
547 250 грн.
Шестеренчастий насос для перекачування мастила LIVERANI GEAR BASE 500-G TF 11 кВт, 1400 об/хв, 380 В
Тільки під замовлення
Артикул: 8238GEBA500GTF
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 30.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 11 |
757 712 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8238GEBA500MGTF
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 30.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 100 |
| Потужність, кВт | 15 |
770 845 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8238GEBA600GTF
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 37.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 11 |
831 043 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8238GEBA600MGTF
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 36 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 100 |
| Потужність, кВт | 15 |
844 291 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8238GEBA1200GTF
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 36 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 11 |
2 090 100 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8238GEBA1600GTF
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 15 |
2 186 556 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 52167515
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
703 348 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 52167515S
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 5 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
718 358 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 52168000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Потужність, кВт | 3, 5,5 |
| Матеріал | бронза |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
1 591 160 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51132500
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | бронза |
18 087 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51133000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | бронза |
21 324 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51134000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | бронза |
25 259 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51135000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 1,85 |
| Матеріал | бронза |
47 996 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51137000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | бронза |
142 417 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60137000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
194 024 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60138000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 54 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 55 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
339 665 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51143000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | бронза |
44 435 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51144000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | бронза |
47 426 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51145000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 1,85 |
| Матеріал | бронза |
64 088 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51147000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | бронза |
176 313 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60147000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
224 053 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60148000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 54 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 55 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
373 631 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51072000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.74 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | бронза |
16 893 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51072500
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | бронза |
18 864 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51073000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | бронза |
27 915 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51074000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | бронза |
33 624 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 51075000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 1,85 |
| Матеріал | бронза |
48 386 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60070500
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.74 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
25 961 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60074000
| Виробник | LIVERANI |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
59 273 грн.


































































































































































