- Головна
- Насоси промислові | Сторінка: 6
Насоси промислові | Сторінка: 6

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 6
Виробник: BTS EngineeringОчистити
У наявності
Артикул: 16608
| Виробник | BTS Engineering |
| Потужність, кВт | 7,5 |
22 827 грн.
У наявності
Артикул: 16613
| Виробник | BTS Engineering |
| Потужність, кВт | 22 |
87 741 грн.
У наявності
Артикул: 1028278
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 41 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
79 822 грн.
У наявності
Артикул: 1035613
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | чавун |
92 960 грн.
У наявності
Артикул: 1040331
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 161 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
68 526 грн.
У наявності
Артикул: 1042639
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 110 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
132 163 грн.
У наявності
Артикул: 1042775
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 14.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 191 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
28 980 грн.
У наявності
Артикул: 1049679
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 65 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
111 238 грн.
У наявності
Артикул: 1052219
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
33 062 грн.
У наявності
Артикул: 1000952
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 72 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 52 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
99 811 грн.
У наявності
Артикул: 1003729
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 132 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
99 811 грн.
У наявності
Артикул: 1019141
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 114 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25.8 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
85 887 грн.
У наявності
Артикул: 1019147
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 138 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 29.4 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
108 577 грн.
У наявності
Артикул: 1019148
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 150 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33.5 |
| Потужність, кВт | 18,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
117 742 грн.
У наявності
Артикул: 1019059
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | чавун |
28 934 грн.
У наявності
Артикул: 1019071
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 85 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 23 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | чавун |
38 935 грн.
У наявності
Артикул: 1019084
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 130 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22.5 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
55 834 грн.
У наявності
Артикул: 1000980
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 27 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
48 856 грн.
У наявності
Артикул: 1000982
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 68 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
80 637 грн.
У наявності
Артикул: 1000932
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 105 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 19 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | чавун |
62 039 грн.
У наявності
Артикул: 1000937
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | чавун |
24 597 грн.
У наявності
Артикул: 1003860
| Виробник | BTS Engineering |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
31 986 грн.
У наявності
Артикул: 1008565
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 105 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | чавун |
66 824 грн.
У наявності
Артикул: 1019193
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 84 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | чавун |
58 681 грн.
У наявності
Артикул: 1026019
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | чавун |
16 069 грн.
У наявності
Артикул: 1023924
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12.5 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
64 640 грн.
У наявності
Артикул: 1023964
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 89 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
106 382 грн.
У наявності
Артикул: 1017417
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 27 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
47 762 грн.
У наявності
Артикул: 1017428
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 52 |
| Потужність, кВт | 1,45 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
52 233 грн.
У наявності
Артикул: 1017430
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 165 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
110 958 грн.


































































































































































