- Головна
- Насоси промислові | Сторінка: 5
Насоси промислові | Сторінка: 5

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 5
Виробник: BTS EngineeringОчистити
У наявності
Артикул: 1017420
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 400 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
202 667 грн.
У наявності
Артикул: 1017429
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 110 |
| Потужність, кВт | 3,85 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
73 280 грн.
У наявності
Артикул: 1024389
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 44 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
77 480 грн.
У наявності
Артикул: 1035612
| Виробник | BTS Engineering |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
| Частота обертання, об/хв | 2 900 |
87 360 грн.
У наявності
Артикул: 1035429
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 208 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
110 476 грн.
У наявності
Артикул: 1042880
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12.7 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
21 683 грн.
У наявності
Артикул: 1042878
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 58 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
22 560 грн.
У наявності
Артикул: 1043238
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 157 |
| Потужність, кВт | 11 |
43 243 грн.
У наявності
Артикул: 1046342
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 114 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
39 143 грн.
У наявності
Артикул: 1051903
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
146 820 грн.
У наявності
Артикул: 1052213
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
29 930 грн.
У наявності
Артикул: 1052214
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
38 978 грн.
У наявності
Артикул: 1052220
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
43 850 грн.
У наявності
Артикул: 1019145
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 126 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 48 |
| Потужність, кВт | 22 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
123 141 грн.
У наявності
Артикул: 1019149
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 138 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 41 |
| Потужність, кВт | 22 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
155 292 грн.
У наявності
Артикул: 1019046
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 68 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | чавун |
37 295 грн.
У наявності
Артикул: 1019073
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 74 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
51 918 грн.
У наявності
Артикул: 1019074
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 85 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | чавун |
63 613 грн.
У наявності
Артикул: 1000983
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 68 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
120 505 грн.
У наявності
Артикул: 1000984
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 82 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
126 899 грн.
У наявності
Артикул: 1001007
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 61 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
51 520 грн.
У наявності
Артикул: 1016521
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 82 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
85 773 грн.
У наявності
Артикул: 1026022
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 28 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | чавун |
18 784 грн.
У наявності
Артикул: 1026090
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | чавун |
34 858 грн.
У наявності
Артикул: 1026105
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | чавун |
34 858 грн.
У наявності
Артикул: 1023856
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
63 825 грн.
У наявності
Артикул: 1023931
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
187 916 грн.
У наявності
Артикул: 1024450
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
146 820 грн.
У наявності
Артикул: 1024724
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
152 990 грн.
У наявності
Артикул: 1027336
| Виробник | BTS Engineering |
| Частота обертання, об/хв | 10 000 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Вибухобезпека | ні |
27 770 грн.


































































































































































